Szukaj

Po brutalnym gwałcie na Polce „GW” przeszła sama siebie. Jednak i tak wszystkich przebiła posłanka Nowoczesnej

28-08-2017 20:42
Rimini, gwałt na Polce Fot. Twitter / Twitter / screen
Podziel się

Przestępstwa popełniane przez „uchodźców” w Europie za każdym razem inaczej przedstawiane są przez poszczególne media i dziennikarzy. Inną optykę posiadają także niektórzy politycy. Po brutalnym ataku na Polaków w Rimini Internet znowu zalała fala lewicowej głupoty i propagandy.

„Gazeta Wyborcza” i inne lewicowe media robiły co mogły, aby zbagatelizować dramat naszych rodaków we Włoszech. Oczywiście chodzi o niewygodny „szczegół” - napastnikami, którzy zgwałcili Polkę i skatowali jej męża, są imigranci z Afryki.

Koniecznie przeczytaj: Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

Czytaj też: Mediator kulturowy po ataku w Rimini stwierdził, że „kobiety lubią być gwałcone”. Mocna riposta włoskiego satyryka [FOTO]

Porównanie tytułów prasowych z „Faktu” i „SuperExpressu” także jest dość wymowne:

Mimo wszystko jednak szczyty absurdu osiągnęła posłanka Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, który tym razem próbowała wmówić, że ogromny wzrost gwałtów w Europie kompletnie nie ma związku z napływem imigrantów.

Warto przeczytać: Dramatyczna relacja osoby, która pierwsza pomogła zgwałconej Polce i jej mężowi. „Mieli zmasakrowane twarze. Kobieta nie była w stanie mówić”

Podziel się