Szukaj

Pyta.pl na Marszu Równości. „Teraz mamy epidemię żółtaczki typu A w Poznaniu” [+18 WIDEO]

29-09-2017 21:54
Pyta.pl, Marsz Równości w Poznaniu Fot. pyta.pl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ekipa Pyta.pl tym razem zawędrowała do Poznania, aby przeprowadzić wywiad z uczestnikami Marszu Równości. Niektóre odpowiedzi zszokowały nawet zaprawionych w „boju” reporterów, którzy przy okazji lewicowych manifestacji niejedno już widzieli i słyszeli.

Jednym z uczestników marszu, z którym krótką rozmową odbył dziennikarz Pyty, pochwalił się tytułem mistera… fetyszu. Po chwili mężczyzna zaczął wyjaśniać też, jakie kolory symbolizują konkretne zboczenia (od ok. 05.40 minuty nagrania).

Joak natrafił również na przebranego mężczyznę, który założył na głowę stanik. Uczestnik marszu rozdający żele i prezerwatywy określił się mianem „siostry nieustającej przyjemności” (fragment od ok. 12. minuty nagrania).

Koniecznie przeczytaj: Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

Czytaj też: Zwolennik przyjmowania uchodźców chciał zrównać terroryzm islamski z.. chrześcijańskim. Nie wyszło [WIDEO]

Reporter zapytał, dlaczego rozdawane są żele. Reporter chyba po chwili pożałował swojej dociekliwości.

Żele są po to, żeby nie pękła prezerwatywa – wyjaśnił uczestnik manifestacji.

Teraz mamy ostatnio w Poznaniu epidemię żółtaczki typu A – powiedział mężczyzna, który dodał, że działa na rzecz uświadamiania środowiska LGBT w tej kwestii, zwłaszcza, że - jak przyznał - duże ognisko choroby wykryto w Poznaniu. Jak wyjaśnił przebrany brodacz, zakażenie często powoduje brak higieny podczas stosunków seksualnych czy praktyki typu rimming.

Mina reportera słuchająca tych wypowiedzi mówi sama za siebie.

Warto przeczytać: Materiał Mediów Narodowych pokazuje dlaczego Zachód umiera. „Marksiści” kontra „chrześcijańscy fundamentaliści” [WIDEO]

Podziel się