Szukaj

Pyta.pl strollowała marsz „antyfaszystów”. Joak pojawił się w przebraniu, który rozwścieczył lewicę [wideo]

19-03-2019 13:14
Marsz antyfaszystów Fot. Kseniofobia /pyta.pl / You Tube / YouTube
Podziel się

Ekipa Pyta.pl pojawiła się na lewicowym marszu, który 16 marca przeszedł ulicami Warszawy. „Antyfaszyści” rzekomo walczący o tolerancję i otwartość reagowali bardzo agresywnie na obecność dziennikarzy.

Pojawiły się nie tylko wulgaryzmy. Ksenia filmująca demonstrację dla Pyta.pl twierdzi, że jeden z uczestników ją uderzył. Na przemoc wobec kobiet nie reagowały feministki obecne na marszu – jedna uczestników stanęła nawet w obronie agresywnego mężczyzny, oskrażając reporterów o rzekomą prowokację.

W drugiej części materiału wykluczony ze zgromadzenia Joak zakrył twarz i wystąpił jako Abdulla Grodzka. Przebranie „gender muzułmanki” wyjątkowo nie spodobało się lewicy.

Koniecznie przeczytaj: Bolesławiec: Mężczyzna zamordował partnerkę i dziecko. Później zaatakował policjantów [wideo]

Czytaj też: Siostry Godlewskie pobiły się na pokładzie samolotu? „Pilot zawrócił. Interweniowali antyterroryści” [+18 wideo]

Materiał wideo poniżej.

Niedawno Pyta.pl prowadziła również relację z warszawskiej manify. Jak można zauważyć, na obu lewicowych demonstracjach pojawiały się te same osoby. Joak rozmawiał też z młodym mężczyzną, który bronił… komunizmu.

 

Warto przeczytać: Grzegorz Braun o roszczeniach żydowskich: „Chodzi o wrogie przejęcie naszego państwa” [wideo]

Podziel się