Szukaj

Posłanka Nowoczesnej nie wiedziała, co powiedzieć. Po tym pytaniu ją zamurowało [wideo]

25-01-2019 18:35
Ewa Lieder Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W studio TVP Info doszło do gorącej dyskusji na temat przyczyn śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ewa Lieder z Nowoczesnej próbowała o tragedię obwinić środowiska prawicowe. Dziennikarz w odpowiedzi zadał jej pytanie, na które posłanka nie potrafiła odpowiedzieć.

Adrian Klarenbach przypomniał zabójstwo, do którego doszło rok temu na Krakowskim Przedmieściu. 26-letni Adrian Cz. ugodził wtedy kilkukrotnie nożem 37-letniego Pawła K., bo ten zwrócił mu uwagę (Cz. zachowywał się wulgarnie, bo nie podobały mu się barierki ustawione przed miesięcznicą smoleńską).

Koniecznie przeczytaj: Nożownik ciężko ranił prezydenta Gdańska na finale WOŚP. Paweł Adamowicz był reanimowany [wideo+foto]

Czytaj też: Paweł Adamowicz zlecił przygotowanie specjalnego dokumentu. Wszystko z powodu obaw przed aresztowaniem

Ewa Lieder zapytana o tę tragedię, kompletnie nie wiedziała co odpowiedzieć. Polityk dosłownie zamurowało. Jeden z internautów zestawił tę sytuację z fragmentem wywiadu z Henryką Krzywonos.

Zwrócono także uwagę na inne wypowiedzi Ewy Lieder. Posłanka oskarżając telewizję publiczną o wielokrotne ataki na Pawła Adamowicza, zapytana o konkrety, nie potrafiła podać ani jednego przykładu.

Co więcej, okazało się, że sama posłanka w przeszłości nie najlepiej wypowiadała się osobie prezydenta Gdańska i jego starcie w ostatnich wyborach samorządowych.

Warto przeczytać: Magdalena Adamowicz wystartuje w wyborach do PE? Propozycje dostał też brat Pawła Adamowicza [foto]

Podziel się