Szukaj

Mariusz Pudzianowski o środowisku LGBT+: „Żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać Zachodu” [wideo]

25-03-2019 13:51
Pudzianowski Fot. KOstyra SE / YouTube / YouTube
Podziel się

Mariusz Pudzianowski znany jest z tego, że w wielu swoich wypowiedzi odnosi się nie tylko do sportu, ale również do spraw społecznych i politycznych. W ostatnim czasie dosadnie wypowiedział się na temat LGBT.

W swoim programie Andrzej Kostyra zapytał Mariusza Pudzianowskiego o to, co sądzi o ostatnim zamieszaniu związanym ze środowiskiem LGBT. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA przyznał, że toleruje te osoby, ale jest zdecydowanie przeciwny propagowaniu ich postulatów: 

Jestem tolerancyjny dla tych ludzi, jest to normalny człowiek, taki sam jak ja. Ale nie lubię i nie akceptuję tego obnoszenia się z tym wszystkim. (...) Mi to nie przeszkadza, ale gdy obok mnie dwóch panów będzie się obściskiwało i sobie buzi dawało, to po prostu powiem brutalnie: wypier… wszego maja. Mowie to delikatnie, gdyż takiego czegoś nie toleruję i nie zaakceptuję. Albo ja wyjdę albo oni wyjdą.

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Mariusz Pudzianowski zabrał głos ws. używek. Zdecydował się szczere wyznanie [wideo]

Następnie dodał, że w Polsce promowanie osób o odmiennej orientacji seksualnej jest próbą „sprowadzania nowoczesnego Zachodu” do naszego kraju:

Jeżeli normalnie będzie sobie siedział, jak ja tu z panem siedzę, to ja złego słowa nie powiem, ja mu rękę podam, ale nie toleruję obnoszenia się z tym wszystkim. Tak jak niektóre telewizje zapraszają sobie dwóch panów, no i jeszcze za rączkę się trzymają, za rączkę sobie chodzą… No sorry, żyjemy w Polsce i nie próbujmy do Polski sprowadzać Zachodu.(...) Francja ma swoją kulturę, Anglia ma swoja kulturę, Polska ma swoja kulturę i tradycję i żyjmy w takim środowisku w jakim się wychowaliśmy. Jedź do Francji, tam się możecie całować, bzykać na ulicach, na ławkach, róbcie co chcecie. Dla mnie to nawet mogą sobie na ulicy robić dobrze i mi to nie przeszkadza, bo to jest tam. Ale w swoim otoczeniu bliskim takiego zachowanie nie toleruję, nie akceptuje.

Warto przeczytać: Mariusz Pudzianowski rzuca wyzwanie Kamilowi Stochowi. „Od jutra nowe treningi zaczynam!” [foto]

Podziel się