Szukaj

Mariusz Pudzianowski chwali TVP i apeluje o „zero tolerancji” dla islamskich imigrantów

13-06-2017 11:22
Mariusz Pudzianowski Fot. Artur Andrzej / wikipedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Znany strongman po raz kolejny krytycznie wypowiedział się na temat muzułmańskich imigrantów, tym razem chwaląc wyemitowany przez telewizyjne „Wiadomości” reportaż o „aktywności” islamistów podczas ramadanu.

Przed tygodniem „Wiadomości” TVP wyemitowały materiał, ukazujący związek trwającego właśnie świętego dla muzułmanów miesiąca ramadan z nasileniem się zamachów terrorystycznych.

Mocny, szeroko komentowany reportaż nie uszedł też uwadze Mariusza Pudzianowskiego.

Znany strongman i zawodnik MMA na swoim facebookowym profilu pochwalił telewizję publiczną.

„Wreszcie telewizja publiczna odważyła się pokazać prawdę jak to wszystko wygląda i jacy są nowi przybysze. Zero tolerancji dla planów przymusowej relokacji imigrantów! W Polsce gospodarzami jesteśmy my i nie zgadzamy się na przymusowe osiedlanie islamskich imigrantów, bo widzimy jakie są tego skutki!” – napisał Pudzian.

Koniecznie przeczytaj: Shaded broni Pudziana po jego wypowiedzi o imigrantach [WIDEO]

Czytaj też: Poseł PO twierdzi, że dzięki Donaldowi Tuskowi Polskę ominął kryzys imigracyjny [WIDEO]

Strongman od dawna znany jest ze swojego zdecydowanego sprzeciwu wobec przyjmowaniu w Polsce imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Nie raz już publikował ostre komentarze na ten temat.

Nie bez znaczenia dla poglądów w tej kwestii Mariusza Pudzianowskiego jest fakt, że sportowiec jest też przedsiębiorcą, zajmującym się transportem międzynarodowym. Kierowcy z jego firmy wielokrotnie byli napadani przez muzułmańskich imigrantów, ciężarówki niszczone, zaś przewożony towar rozkradany.

Warto przeczytać: Liroy-Marzec do państw zachodnich: „Kolonizowaliście, to teraz się nie dziwcie” [WIDEO]

Podziel się