Szukaj

Co naprawdę PSL myśli o rolnikach? Dziennikarka przytoczyła brutalnie szczerze słowa członka tej partii [wideo]

18-09-2018 13:30
Jakub Stefaniak, PSL Fot. BAT / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W programie „Rzecz o polityce” gościem Zuzanny Dąbrowskiej był Jakub Stefaniak z PSL, który ubiegła się o fotel prezydenta Warszawy. Dziennikarka w czasie wywiadu zdradziła, co powiedział jej jeden z działaczy PSL.

Rozmawiałam niedawno jednym z Pańskich kolegów, ludowców, który powiedział, że zazdrości Panu kampanii w Warszawie, bo nie musi Pan brać udziału we wszystkich świętach ziemniaka, które w każdej gminie, w każdej wsi są organizowane, teraz sezon i że to musi być bardzo komfortowa kampania (w stolicy – red.)

- takimi słowami Dąbrowski zwróciła się do polityka PSL.

Ludowiec zareagował śmiechem.

Koniecznie przeczytaj: Lewica w rozsypce? Gretkowska o Nowackiej: „Ja wiem, że jej obetną to lewe skrzydło i wsadzą w...” [wideo]

Czytaj też: TOK FM zorganizowało debatę, ale nie zaprosiło Mariana Kowalskiego. Oto, jak zareagował poseł Kukiz’15 [wideo]

Warto przypomnieć, jak niedawno rolnicy przywitali lidera PSL, który odwiedził wieś. Władysław Kosiniak-Kamysz zdecydowanie nie został ciepło przyjęty.

Więcej tutaj: Rozczarowani wyborcy PSL-u mówią wprost, co sądzą o partii i jej liderze. Bolesne zderzenie szefa PSL-u z elektoratem (wideo)

Jeden z internatów zestawił sytuacją z inną wypowiedzią rolnika na temat PSL.

Warto przeczytać: Ewa Kopacz dostała jedno, bardzo proste pytanie o Donalda Tuska. Jej reakcja zdumiewa [wideo]

Podziel się