Szukaj

Przywitanie Agaty Dudy znowu hitem sieci. Tym razem zaskoczyła Donalda Trumpa [WIDEO]

06-07-2017 18:55
Przywitanie pary prezydenckiej Fot. Live Stream TV News / YouTube / screen Twitter
Podziel się

Protokół dyplomatyczny nie jest mocną stroną wielu polityków. Agata Duda postępując zgodnie z nim, wywołała zmieszanie na twarzy Donalda Trumpa, który najwyraźniej zapomniał, że podczas dyplomatycznego przywitania panie mają pierwszeństwo.

Do zabawnej sytuacji, której bohaterką mimowolnie stała się Pierwsza Dama, doszło tuż po przemówieniu Donalda Trumpa na placu Krasińskich w Warszawie. Polska para prezydencka podeszła, aby przywitać przywódcę USA i jego żonę.

Donald Trump, po uściśnięciu dłoni Andrzeja Dudy, od razu wykonał gest w kierunku Agaty Dudy. Polska Pierwsza Dama jednak minęła się z nim, witając się najpierw z Melanią – tak jak nakazuje protokół dyplomatyczny. Mima zaskoczonego prezydenta USA jest więcej niż wymowna, a nagranie z Agatą Dudą podbija media społecznościowe.

Koniecznie przeczytaj: Prawica w USA chwali Donalda Trumpa za planowaną wizytę w Polsce

Czytaj też: Spot z okazji wizyty Donalda Trumpa w Polsce [WIDEO]

Oczywiście zaraz po przywitaniu się z Melanią Trump, Pierwsza Dama podała rękę Donaldowi Trumpowi, co widać na poniższym nagraniu ok. 4:17:58.

Przypomnijmy, że podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie Agata Duda stała się bohaterką przywitania z hierarchami Kościoła katolickiego. Zdjęcie z zabawnym ukłonem Pierwszej Damy szybko zrobiło furorę w Internecie, a nawet trafiło na aukcję WOŚP opatrzone podpisem Agaty Dudy, która udowodniła tym samym, że ma do siebie wielki dystans.

Warto przeczytać: Przyjęcie Donalda Trumpa w Polsce i w Niemczech. Wymowne porównania [FOTO]

Podziel się