Szukaj

Dr Jan Przybył o obłudzie ludzi litujących się nad karpiami [WIDEO]

24-12-2016 17:48
Ostaszewska broni praw karpi
Podziel się

Maja Ostaszewska wywołała oburzenie wielu środowisk, kiedy przed Świętami Bożego Narodzenia postanowiła „zawalczyć” o „prawa karpi”. Jeszcze niedawno aktora brała udział w czarnym proteście, domagając się dla kobiet prawa do mordowania nienarodzonych dzieci.

Swięta juz za chwilę.Prosze nie kupujcie żywych karpi. Karpie podobnie jak ssaki i ryby odczuwają ból, strach i stres. Bez wody duszą się. Gdyby miały głos , ich krzyk nie dałby nam przejść obok nich obojętnie. Jeśli przez cały rok kupujecie Państwo ryby w płatach i uznajecie je za świeże to prosze zróbcie tak samo w przypadku karpia [pisownia oryginalna – red.] - Ostaszewska pomalowana „w karpia” przekonywała na Facebooku. Więcej tutaj: Brała udział w czarnym proteście, przed Wigilią walczy o prawa karpi. Wpis wywołał ogromne emocje internautów.

Koniecznie przeczytaj: Katastrofalna wpadka Ostaszewskiej i Stuhra na Rozdaniu Europejskich Nagród we Wrocławiu [WIDEO]

Czytaj też: Niemiecka pomysłowość. Spodnie, które mają chronić przed… gwałtem [WIDEO]

Wielu internetów wytknęło aktorce obłudę. Ostaszewska, która jest buddystką i wegetarianką, litości dla nienarodzonych dzieci już nie wykazuje. Sprawę skomentował m.in. dr Jan Przybył.

Dożyliśmy takich czasów, kiedy mamy tych samych ludzi broniących "praw karpia" i jednocześnie broniących prawa do ćwiartowania dzieci. Każdy kto zobaczył jak to wygląda ten tzw. poaborcyjny produkt, to widzi tu rączka, tu nóżka... To nie są skrzela, to nie są płetwy, to są części ciała człowieka – skomentował Przybył.

Warto przeczytać: Holandia: muzułmanie mają prawo życzyć homoseksualistom okrutnej śmierci

Podziel się