Szukaj

Przerażające nagranie zarejestrowane przez ofiary wypadku. Apel o pomoc w znalezieniu sprawcy [WIDEO]

14-08-2017 21:33
Wypadek na drodze Jurków - Nowy Sącz Fot. papiqu41 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Autorem filmu jest kierowca, który został poszkodowany w wypadku do jakiego doszło w sobotę 12 sierpnia br. na drodze pomiędzy Jurkowem a Nowym Sączem. W wyniku zderzenia dwóch aut ucierpiało 9 osób.

Nagranie pokazuje, kto jest rzeczywistym sprawcą tragedii. Na filmie widać, jak Renault zajeżdża drogę jadącemu z naprzeciwka Citroenowi. Kierowca tego drugiego auta, chcąc uniknąć zderzenia, odruchowo zjeżdża na prawo, jednak nie jest w stanie zapanować nad pojazdem, który wpada w poślizg. Citroen uderza w Toyotę, którą kieruje autor nagrania.

Na filmie widać, że nie była to drobna stłuczka i auto zostało poważnie uszkodzone. W wypadku poszkodowanych zostało 9 osób, w tym 3 dzieci.

Koniecznie przeczytaj: Wypadek policyjnego radiowozu w Warszawie. Eskortował kolumnę BOR z szefem NATO [FOTO]

Czytaj też: Szokujące zachowanie kierowcy osobówki. Motocyklista zaczął go wyprzedzać, więc z zemsty… w niego wjechał! [WIDEO]

Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca wypadku. Autor nagrania apeluje więc o pomoc.

Chciałbym prosić o pomoc. Wczoraj (12.08.2017 około godziny 13:00) doszło do zdarzenia drogowego na trasie Drogi krajowej 75 na odcinku Jurków - Nowy Sącz w miejscowości Witowice Dolne przy słupku 44/5. Samochód marki renault (model nieznany, mogłbyć to Captur) koloru czerwonego, kierujący się w kierunku Nowego Sącza zajechał droge jadącemu z naprzeciwka Citroenowi xsara picasso który zderzył się z Toyotą corollą e15 – czytamy w opisie filmu.

W wyniku zdarzenia zostało poszkodowane 9 osób w tym 3 dzieci, auta zostały poważnie uszkodzone. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Jest w tej chwili poszukiwany przez miejscową policję, niestety przez jakość nagrania jest ono utrudnione – dodaje autor nagrania.

Szukamy świadków tego zdarzenia, nagrania. Jeżeli ktoś byłby w posiadaniu informacji, nagrań tego wypadku prosimy o kontakt z komisariatem w Łososinie Dolnej, tel. 18 444 90 41 lub bezpośrednio do uczestnika zdarzenia na adres mailowy rlibox@wp.pl – apeluje.

Z ustaleń „Wirtualnej Polski” wynika, że policja potwierdziła wersję podaną przez autora nagrania.

Nagranie poniżej (zwracamy uwagę, że na filmie jest błędna data - zdarzenie miało miejsce 12.08.2017 r.)

Warto przeczytać: Ten kierowca miał sporo szczęścia. Przeżył nieoczekiwane zderzenie z… wozem opancerzonym [WIDEO]

Podziel się