Szukaj

Przerażające nagranie spod Warszawy. Rozpędzony pociąg dosłownie zmiótł kobietę na przejściu kolejowym [WIDEO +18]

03-11-2017 11:24
Tragedia na torach w Zagościńcu Fot. Total Sport PL / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Na portalu LiveLeak opublikowano nagranie z tragicznego zdarzenia w podwarszawskim Zagościńcu. Do tego wypadku doszło 28 lipca br., jednak materiał wideo ukazał się dopiero teraz.

Podczas tego zdarzenia śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta. Na tym przerażającym nagraniu można zobaczyć, że w starciu z rozpędzonym pociągiem nie miała ona najmniejszych szans.

Przebieg wypadku został zarejestrowany przez kamery monitoringu na stacji kolejowej w Zagościńcu. Jest to miejscowość w gminie Wołomin położonej w odległości 25 km od Warszawy na trasie kolejowej ze stolicy do Białegostoku.

Koniecznie przeczytaj: Przerażający wypadek na przejeździe kolejowym koło Torunia. Kierowca wjechał wprost pod rozpędzony pociąg [WIDEO]

Czytaj też: USA: Rasistowski atak czarnoskórego mężczyzny na białą kobietę. „Gwałciłem takie białe dzi**i jak ty!”[WIDEO]

Na początku nic nie zapowiada tragedii. Nagle kobieta wybiega wprost pod nadjeżdżający z dużą prędkością pociąg właściwie w ostatniej chwili. Niestety, pociąg po prostu zmiótł ją z torów.

Najprawdopodobniej młoda kobieta myślała, że zbliżający się pociąg należy do Kolei Mazowieckich i zatrzyma się na stacji w Zagościńcu. Być może miała zamiar do niego wsiąść. Jak widać na nagraniu, był to jednak pociąg innego przewoźnika, który nie zatrzymuje się w tej miejscowości.

Nagranie z kamer monitoringu na stacji w Zagościńcu powinno być przestrogą dla każdego z nas. Ostrzegamy, że materiał wideo jest drastyczny i jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. 

Warto przeczytać: Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO]

Podziel się