Szukaj

Awantura w studiu. Posłanka Nowoczesnej zrobiła show. Ostra reakcja: „Pani też jest niezrównoważona” [WIDEO]

10-12-2017 13:18
Joanna Scheuring-Wielgus pokazuje t-shirt Fot. Prawa strona / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W czasie dzisiejszego „Śniadania w Radiu ZET” emitowanego w Polsat News doszło do gorącej wymiany zdań między posłanką Nowoczesnej Joanną Scheuring-Wielgus a posłem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Sellinem.

Przedmiotem rozmowy z studiu były m.in. ataki Obywateli RP na dziennikarzy TVP oraz incydent związany z obrzuceniem jajkami prezydenckiej limuzyny. Poseł PiS zwrócił uwagę na agresję zwolenników opozycji, która podsycana jest przez działania polityków.

Jeśli „melduje się” posłowi PO, „który na to nie reaguje”, „że trzy auta ustrzeliliśmy: niestety zwłok jeszcze nie ma” i „znajdujemy wpisy, że musi się polać PiS-owska krew”, a jednocześnie na trybunie sejmowej występują posłowie Platformy, którzy krzyczą: precz z kaczorem dyktatorem, to oczywiście działa na ludzi niezrównoważonych emocjonalnie - powiedział Jarosław Sellin, wiceminister kultury.

Koniecznie przeczytaj: Zapomnijcie o „dyktaturze kobiet”. Scheuring-Wielgus przeszła samą siebie. Chciała uderzyć w Morawieckiego - nie wyszło... [WIDEO]

Czytaj też: Obywatele RP chcieli zrobić zadymę i zakłócić Marsz Niepodległości. Nie wyszło. Do akcji wkroczyła policja [FOTO + WIDEO]

Proszę nie nazywać Obywateli RP ludźmi niezrównoważonymi emocjonalnie, ja ręczę za każdego z nich. Agresja jest ze strony policjantów otrzymujących polecenia od Błaszczaka. To PiS wprowadziło taką retorykę: komuniści i złodzieje, pasożyty, mordy zdradzieckie. Wynoś się stąd - do posłanek – przekonywała posłanka Nowoczesnej Joanna Scheuring-Wielgus.

Niech Pani pokaże koszulkę, w której przyszła do studia. Pani też jest niezrównoważona emocjonalnie – szybko odpowiedział jej Sellin.

Posłanka Nowoczesnej wstała i pokazała t-shirt z napisem „Jarosław Kaczyński jest tchórzem”.

Jestem zszokowana, jak państwo traktujecie opozycję. Nie dziwcie się, że próbujemy wykorzystać choć 30 sekund, żeby to ludziom pokazać – komentowała Scheuring-Wielgus.

Chwilę później doczekała się kolejnej riposty, tym razem z ust posła Kukiz’15 Tomasza Rzymkowskiego.

Nawet internauci nie będący zwolennikami PiS uważają, że zachowanie posłanki Nowoczesnej nie koniecznie przysłuży się opozycji.

Nagranie programu można obejrzeć tutaj.

Warto przeczytać: Obywatele RP i KOD prowokowali policję przed Sejmem. Funkcjonariusze opublikowali wymowne nagranie [WIDEO]

Podziel się