Szukaj

Kamila Gasiuk-Pihowicz wygwizdana w Gdańsku. „Złodzieje, złodzieje” [WIDEO]

01-09-2017 12:19
Kamila Gasiuk-Pihowicz wygwizdana w Gdańsku Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wczorajsze obchody rocznicy Sierpnia ‘80 swoją obecnością „zaszczyciła” posłanka Nowoczesnej, Kamila Gasiuk-Pihowicz. Polityk nie została jednak przywitana entuzjastycznie. Wręcz przeciwnie – członkowie „Solidarności” jasno dali do zrozumienia, co o niej myślą.

Jedna z najbardziej rozpoznawanych członkiń ugrupowania Ryszarda Petru, Kamila Gasiuk-Pihowicz pojawiła się wczoraj pod klubem Wydział Remontowy, który mieści się w byłym biurze przepustek, niedaleko Placu Solidarności i Pomnika Poległych Stoczniowców, naprzeciwko bramy Stoczni Gdańskiej.

Posłanka Nowoczesnej, która szła w towarzystwie mężczyzny niosącego torbę z napisem „Konstytucja”, była w trakcie udzielała wywiadu. Szybko jednak jej przerwano – polityk została wygwizdana przez przybyłych na miejsce przedstawicieli „Solidarności”. Zaskoczona takim przywitaniem Gasiuk-Pihowicz próbowała ratować sytuację, powiedziała nawet grzecznie „Dzień dobry państwu” i wymówiła „Solidarność”. To jednak nie pomogło. Wkrótce oprócz gwizdów, pojawiły się głośne okrzyki „Złodzieje, złodzieje”.

Koniecznie przeczytaj: Kamili Gasiuk-Pihowicz została pozwana na 100 tys. zł. Za te słowa [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarz jednym pytaniem ośmieszył zwolennika opozycji. Hitem jednak jest wypowiedź tej feministki [WIDEO]

Warto przeczytać: Wstrząsająca relacja świadka Rzezi Woli. „Czy ksiądz miał choć przez chwilę wątpliwości, kto mordował?” [WIDEO]

Podziel się