Szukaj

Joanna Scheuring-Wielgus: Ryszard Petru to zawodnik ciężkiej wagi [WIDEO]

07-01-2017 20:10
Joanna Scheuring-Wielgus, Nowoczesna Fot. tvp.info / screen
Podziel się

Joanna Scheuring-Wielgus w ostatnich miesiącach, mimo trudnego nazwiska, zyskała rozpoznawalność co najmniej taką samą, co lider jej partii. „Popularność” zapewniły się głównie niezbyt fortunne wypowiedzi w mediach. Tym razem było nie inaczej.

Po „niezręcznym” wyjeździe Ryszarda Petru do Portugalii posłowie Nowoczesnej najwidoczniej postanowili podreperować wizerunek swojego szefa. Działania te jak na razie mają efekty wręcz odwrotne od zamierzeń. Na tłumaczeniach Petru w dość widowiskowy sposób poległa już posłanka Katarzyna Lubnauer. Pisaliśmy o tym tutaj: Lubnuer wyśmiana przez dziennikarza Polsat News. „Niech się pani nie pogrąża” [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Skandaliczne zachowanie posłanki Nowoczesnej! Scheuring-Wielgus zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych [WIDEO]

Czytaj też: Posłanka Nowoczesnej o Petru: „Potrafił stanąć obok swojego wroga. Spojrzeć mu w oczy i powiedzieć mu, co o nim myśli” [WIDEO]

Nie lepiej wyszło Joannie Scheuring-Wielgus, która na antenie TVP Info wyraźnie chciała się przypodobać swojemu szefowi.

Wypowiedzią, którą wyjątkowo rozbawiała internautów było stwierdzenie przez posłankę, że szef Nowoczesnej jest „zawodnikiem wagi ciężkiej”.

Słuchając wypowiedzi zgromadzonych, szczególnie pana posła Sasina, widzę, że państwo nie wiecie, że Ryszard Petru to jest zawodnik ciężkiej wagi i tacy też są posłowie Nowoczesnej – powiedziała Scheuring-Wielgus.

Warto przeczytać: Jakubiak ostro o zachowaniu opozycji w Sejmie [WIDEO]

Podziel się