Szukaj

Poseł PO robi „inspekcję”. Skrupulatnie przeszukuje rzeczy należące do polityków PiS [WIDEO]

28-12-2016 16:33
Nitras przeszukuje rzeczy posłów PiS Fot. Demaskator / Twitter / screen
Podziel się

Do sieci trafiło nagranie, na którym można zobaczyć, jak Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej przeszukuje w przerwie między głosowaniami rzeczy pozostawione przez posłów Prawa i Sprawiedliwości. Jego zachowanie, co najmniej nieetyczne, wywołało oburzenie wśród polityków partii rządzącej.

Nagranie zostało zarejestrowanie 16 grudnia. Widać na nim Sławomira Nitrasa, który robi „inspekcję” miejsc w Sejmie zajmowanych przez polityków PiS-u. Poseł PO dokładnie sprawdza co znajduje się na biurkach, robi zdjęcia dokumentów, nawet wyciąga spod ławki książkę.

Koniecznie przeczytaj: Oblane farbą drzwi Joachima Brudzińskiego (PiS) czyści… Sławomir Nitras z PO

Czytaj też: Nie tylko Nitras grzebał w cudzych rzeczach. Ten poseł bez skrępowania „weryfikował” dokumenty Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

W czasie nagrania widać – to tylko jedno zdjęcie – znanego posła PO, który przeszukuje rzeczy pozostawione rzeczy pozostawione na sali przez posłów PiS. Tam zostały różne rzeczy, dokumenty, torebki posłów. Tu widać jednego z posłów, który tam grzebie. Jak państwo obejrzycie, to tam również pojawia się posłanka PO, a także wyciągane są dokumenty, które krążą po sali i są robione zdjęcia tych dokumentów – mówił Ryszard Terlecki z Prawa i Sprawiedliwości na briefingu w Sejmie.

Warto przeczytać: Kosmicznie dziwna przemowa Nitrasa skierowana do Kukiza. Muzyk pokładał się ze śmiechu [WIDEO]

Podziel się