Szukaj

Nie tylko Nitras grzebał w cudzych rzeczach. Ten poseł bez skrępowania „weryfikował” dokumenty Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

29-12-2016 11:31
Poseł opozycji przegląda dokumenty J. Kaczyńskiego Fot. bawernik / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wczorajsze zachowanie posła PO Sławomira Nitrasa, który przeszukiwał rzeczy należące do polityków Prawa i Sprawiedliwości pod ich nieobecność na sali wywołało falę krytyki i oburzenia. Okazuje się, że nie tylko ten poseł opozycji bez skrępowania grzebał w cudzych rzeczach.

O bardzo nieetycznym zachowaniu Sławomira Nitrasa pisaliśmy wczoraj: Poseł PO robi „inspekcję”. Skrupulatnie przeszukuje rzeczy należące do polityków PiS [WIDEO].

Do sieci trafiło również nagranie, na którym widać prawdopodobnie posła PO Ryszarda Wilczyńskiego (tak przynajmniej sugerują internauci), który w bezceremonialny sposób przegląda dokumenty pozostawione na sali przez Jarosława Kaczyńskiego.

Koniecznie przeczytaj: Petru i znana posłanka Nowoczesnej „okupują Sejm” w samolocie do Portugalii? To zdjęcie wywołało burzę

Czytaj też: Posłowie okupujący Sejm wydali „oświadczenie” ws. zamachu w Berlinie [WIDEO]

Taki zachowaniem oburzony był m.in., poseł Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz.

Przeszukiwanie miejsc zajmowanych przez posłów innych partii, zwłaszcza jej liderów – jest właśnie upadkiem demokracji i elementarnych zasad parlamentaryzmu. To uwłacza godności państwa polskiego. Każdy poseł, który się w ten sposób zachowuje, niezależnie od tego jakie ugrupowanie reprezentuje, powinien zrozumieć, że ośmiesza nie tylko siebie, ale przede wszystkim nasz kraj – powiedział portalowi tvp.info prezes stowarzyszenia Endecja.

Warto przeczytać: Posłanka Nowoczesnej będzie „dyżurować” w Sejmie w sylwestra od 22.00 do 6.00

Podziel się