Szukaj

„Podobno nic nie montowaliście w Sejmie?” Kuriozalny wpis posła Nowoczesnej rozbawił internautów do łez [FOTO]

28-11-2017 17:17
Piotr Misiło
Podziel się

Posłowie Nowoczesnej są niekwestionowanymi liderami w popełnianiu różnego rodzaju wpadek. Co rusz posługują się sformułowaniami, którymi rozbawiają internautów do łez. Jak się okazuje, liczba gaf w wykonaniu polityków tej partii systematycznie rośnie.

Tym razem poseł Piotr Misiło, do niedawna kandydat w wyborach na przewodniczącego partii, podzielił się na Twitterze niezwykłym odkryciem. Otóż pod swoim fotelem w Sali Posiedzeń w Sejmie znalazł kable prowadzące do tajemniczego urządzenia. Poseł uznał to za mechanizm służący do inwigilacji parlamentarzystów i motywowania działaczy Zjednoczonej Prawicy, by ci podejmowali odpowiednie decyzje:

Panie Marku Kuchciński a podobno nic nie montowaliście w Sejmie? No chyba, że to wina Platformy Obywatelskiej. Na czymś takim siedzą posłowie. Ciekawe czy Marek Suski ma pstryczek-elektrycznek, którym może mobilizować posłów PiS podczas głosowań - napisał poseł Nowoczesnej na Twitterze.

Koniecznie przeczytaj: Piotr Misiło: „Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru”

Czytaj też: Ryszard Petru nie jest już szefem Nowoczesnej. Wewnątrzpartyjne wybory wygrała Katarzyna Lubnauer [FOTO]

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Już wkrótce pod opublikowanym wpisem pojawiło się mnóstwo ironicznych i zarazem zabawnych komentarzy, odnoszących się do absurdalnego stwierdzenia parlamentarzysty, który, jak widać, nie domyślił się, że kable mogą pochodzić od maszyny służącej do głosowania.

Poniżej prezentujemy niektóre z reakcji użytkowników Twittera:

Warto przeczytać: Ryszard Petru znów „błyszczy”. Podczas swojej wypowiedzi w komiczny sposób zmienił nazwisko sędziego Tulei [WIDEO]

Podziel się