Szukaj

Poseł Kukiz’15 przyszedł do Sejmu z… mamą i tatą [WIDEO]

11-06-2017 01:14
Norbert Kaczmarczyk, Kukiz 15 Fot. Adrian Gryciuk / wikimedia.org / CC BY-SA 4.0
Podziel się

Norbert Kaczmarczyk w czasie czwartkowego posiedzenia Sejmu zaskoczył wszystkich. Pod koniec swojego wystąpienia poseł Kukiz’15 pochwali się, że przyszedł z rodzicami, którzy siedzą na galerii. Takie oświadczenie wywołało rozbawienie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, który przez dłużą chwilę miał problemy z opanowaniem śmiechu.

Na sejmowym posiedzeniu 8 czerwca miało miejsce m.in. pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych oraz niektórych innych ustaw. Głos zabrał Norbert Kaczmarczyk z Kukiz’15, który dość szybko zszedł z tematu i zaczął mówić o swoich rodzicach.

Moi rodzice są już dzisiaj ze mną. Na galerii jest mama i tata… - nieoczekiwanie oświadczył poseł.

Koniecznie przeczytaj: Piotr Liroy Marzec wykluczony z klubu Kukiz’15

Czytaj też: Poseł Kukiz`15 chce wystąpić na gali KSW i zmierzyć się z parlamentarzystą PO

...także bardzo serdecznie was pozdrawiam. Dziękuję, że jesteście. Kocham was. Dziękuję – zakończył Kaczmarczyk.

Marszałka Sejmu Marek Kuchciński zwrócił uwagę posłowi, że izba parlamentu nie jest najlepszym miejscem na takie oświadczenia. Cała sytuacja rozbawiła go na tyle, że przez następną minutę miał wyraźne problemy z powstrzymaniem śmiechu.

Warto przeczytać: Paweł Kukiz o korytarzach humanitarnych: „Priorytetem powinna być pomoc dla potrzebujących Polaków” [WIDEO]

Podziel się