Szukaj

Poseł Kukiz`15 dosadnie o Ryszardzie Petru i politykach Nowoczesnej. Określił ich zachowanie jednym słowem [WIDEO]

22-07-2017 16:23
Tomasz Rzymkowski, Kukiz`15 Fot. PikuśPOL / twitter / screen Twitter
Podziel się

Tomasz Rzymkowski w ostrych słowach skomentował zachowanie polityków Nowoczesnej podczas obrad sejmowej komisji sprawiedliwości. „To są buszmeni” – stwierdził.

Poseł Kukiz`15 na antenie radiowej Jedynki odniósł się do zachowania polityków opozycji podczas czwartkowych obrad komisji sprawiedliwości.

Opozycja usiłowała zablokować prace nad ustawą o Sądzie Najwyższą, uciekając się przy tym do wszelkich metod, nawet do przemocy fizycznej. Już wówczas poseł Rzymkowski, który jako wiceprzewodniczący komisji sprawiedliwości siedział za stołem prezydialnym, w ostrych słowach próbował przywoływać do porządku polityków opozycji, zwłaszcza przodujących w destrukcyjnych zachowaniach posłów Nowoczesnej.

Koniecznie przeczytaj: Kukiz miażdży Petru: „Jak Ty Ryszardzie liczysz?”. Dostało się także Lisowi [FOTO]

Czytaj też: Poseł Kukiz’15 nie wytrzymał. Na zachowanie protestujących zareagował wymownym gestem „Straty były po obu stronach” [WIDEO]

Do jasnej cholery, jesteście posłami – przypominał im, kiedy próbowali zabrać mikrofon przewodniczącemu a stołem prezydialnym dociskali do ściany siedzących za nim posłów.

Ponownie do całej sytuacji Tomasz Rzymkowski odniósł się na antenie Polskiego Radia. Choć emocje zdążyły już nieco opaść, poseł Kukiz`15 nie zmienił swojej oceny zachowania opozycji.

To są po prostu buszmeni. Dla takich ludzi, jak Ryszard Petru i posłowie Nowoczesnej, nie powinno być miejsca w polskiej polityce – powiedział. – Ich zachowanie to zwykłe zezwierzęcenie, z całym szacunkiem dla zwierząt.

Warto przeczytać: Ryszard Petru „odkrył” wielki spisek. „Być może to jest tajny kod, którego oni używają” [WIDEO]

Podziel się