Szukaj

Polskie małżeństwo nie daje znaku życia po zamachu w Manchesterze. Dramatyczny apel córki o pomoc [FOTO]

23-05-2017 17:15
Angelika i Marcin Klis Fot. Aleksandra Klis / Facebook
Podziel się

Młoda Polka opublikowała na Facebooku zdjęcie swoich rodziców z prośbą o pomoc w ich odnalezieniu. Marcin i Angelika Klis nie dają znaku życia od momentu tragicznego zamachu w Manchesterze, do którego doszło wczoraj wieczorem.

Ktokolwiek dotarł do bezpiecznego miejsca albo szpitala w Manchesterze - jeśli natknie się na moich rodziców - proszę, bardzo proszę niech da mi znać. Są zaginieni od momentu zamachu. To jest zdjęcie, które zrobiono dziś wieczorem, więc powinni być ubrani dokładnie w te same rzeczy – napisała na Facebooku Aleksandra Klis. Jej rodzice, Angelika i Marcin zawieźli córki na koncert amerykańskiej gwiazdy pop Ariany Grande i mieli je odebrać po zakończeniu, jednak do tej pory nie skontaktowali się z rodziną. Aleksandra swój apel powtórzyła dzisiaj rano.

Koniecznie przeczytaj: Zamach w Manchesterze. Co najmniej 22 ofiary śmiertelne [WIDEO]

Czytaj też: Mariusz Max Kolonko o zamachu w Manchesterze [WIDEO]

Po zamachu przeprowadzonych wczoraj przez terrorystę, który zdetonował ładunek wybuchowy nadal poszukiwanych jest wiele osób, w tym dzieci. Jedna z zaginionych to 8-letnia dziewczynka.

Polskie ministerstwo spraw zagranicznych w ostatnim komunikacje poinformowało, że wśród ofiar zamachu nie ma Polaków. Konsulat na razie nie potwierdził również, że Angelika i Marcin Klis uważani są za zaginionych.

W wyniku wczorajszego wybuchu przed Machester Arena zginęło 22 osoby, blisko 60 zostało rannych. Do ataku przyznało się tzw. Państwo Islamskie.

Warto przeczytać: Madonna i Kim Kardashian lansują się na zamachu w Manchesterze?

Podziel się