Szukaj

Polski kierowca TIR-a ostrzega przed Francuzami, którzy... odczepiają Polakom naczepy [WIDEO]

28-06-2017 20:38
Polski kierowca TIR-a o nielegalnych działaniach francuskich kierowców Fot. pan Szameq / YouTube / screen YouTube
Podziel się

O tym, że kraje Europy Zachodniej stały się dla polskich kierowców ciężarówek niebezpiecznym miejscem wiadomo od dawna. Okazuje się jednak, że nie tylko ze względu na zagrożenie stwarzanie przez agresywnych imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Polak w opublikowanym w sieci filmiku ostrzega innych kierowców z naszego kraju przed nielegalnymi działaniami podejmowanymi przez francuską konkurencję. Jak tłumaczy, coraz częściej dochodzi do przypadków celowego odczepiania naczep polskim kierowcom.

Chciałbym ostrzec kolegów z dużych ciężarówek z naczepami. Ostatnio dochodzi do tego, że polskim kierowcom odczepiają się one same – ironizuje.

Kierowca mówi, że jest pewien, że takie sytuacje mają miejsce, gdyż sam był świadkiem podobnych zdarzeń. Dodaje, że Francuzi chwalą się nawet tym w sieci, wrzucając na fora czy media społeczne zdjęcia i filmiki z odczepionymi naczepami polskich TIR-ów.

Koniecznie przeczytaj: Polski kierowca zaatakowany. Brytyjczyk wpadł w szał [WIDEO]

Czytaj też: Film, który pokazuje jak zmieniła się Francja w wyniku otwartej polityki imigracyjnej [WIDEO]

No jest to skurw***ństwo! Nie ma co dużo mówić – polski kierowca dosadnie podsumowuje nielegalne działania francuskiej konkurencji.

Warto przeczytać: Nagranie zarejestrowane w chwilę po śmierci kierowcy polskiej furgonetki w Calais [WIDEO]

Podziel się