Szukaj

Polsat News nie zgodził się opublikować nowego spotu partii KORWiN

03-10-2016 16:20
Zapowiedź marszu KORWiN
Podziel się

8 października odbędzie się w stolicy Marsz Suwerenności i Wolności organizowany przez partię KORWiN pod hasłem „Budzimy Europę - obudź się Europo”. Wydarzenie promowane jest m.in. przez krótki spot reklamowy. Jednak, jak na razie, nie jest on emitowany w żadnej stacji telewizyjnej.

Polsat News odmówił emisji spotu partii KORWiN. Stacji prawdopodobnie nie spodobał się antyimigracyjny wydźwięk kampanii promującej marsz. W spocie padają m.in. takie słowa:

Nie chcę nikogo martwić, ale jest już za pięć dwunasta. Budzimy Europę. To ostatnia chwila, by powstrzymać islamską inwazję i ocalić Europę przed katastrofą, do której prowadzą unijni socjaliści. Idziemy razem na marsz!

W promującym marsz spocie pokazano także fragmenty relacji związanych w zamachami terrorystycznymi w Nicei, Brukseli i Monachium.

Koniecznie przeczytaj: Korwin-Mikke: III wojna światowa jeszcze w tym roku

Czytaj też: Partia KORWiN zmieniła nazwę

Sytuację niedopuszczenia spotu do emisji skomentował podczas dzisiejszej konferencji w Sejmie prezes partii KORWiN, Janusz Korwin-Mikke:

Sytuacja jest dziwna. Jeśli daje się własne materiały i się za nie odpowiada, to telewizja nie powinna ich blokować. Uwaga, że zalewa nas fala islamu, nie jest niczym obraźliwym dla nikogo – powiedział prezes.

W sytuacji, gdy protestujemy przeciwko politycznej poprawności, cenzurze, blokowaniu mówienia prawdy na temat tego, co dzieje się w Europie, absurdalnym zdarzeniem jest zablokowanie emisji tego spotu. Konkretnie przez telewizję Polsat – dodał wiceprezes KORWiN, Przemysław Wipler. Dodał także, że partia w ubiegłym roku miała już mocne spoty (m.in. spot „Inwazja”), a telewizja ich nie cenzurowała, więc tym bardziej zachowanie Polsat News budzi zdziwienie.

Partia czeka obecnie na uzyskanie akceptacji od innych stacji telewizyjnych.

Poniżej można zobaczyć całość spotu promującego zapowiadany na 8 października marsz „Budzimy Europę - obudź się Europo”. Oczywiście bez cenzury.

Warto przeczytać: KORWiN straci subwencję?! PKW odrzuciła sprawozdanie finansowe partii

Podziel się