Szukaj

Koszmar Polki. Uciekła z córeczką z Anglii do Polski. Ojciec dziecka chciał je wywieźć do Egiptu. Teraz ją nęka

07-06-2018 11:09
Młotek na biurku w sali rozpraw
Podziel się

Polka z małą córeczką uciekła z Wielkiej Brytanii do rodzinnej Zielonej Góry przed muzułmańskim partnerem. Egipcjanin przyjechał do Polski za nią i chce jej odebrać dziecko.

Polka, która kilka lat temu wyjechała do Wielkiej Brytanii związała się tam z lekarzem psychiatrą, który podawał się za Greka. Ukrywał on jednak swoją rzeczywistą narodowość i wyznawaną religię. W istocie był Egipcjaninem i muzułmaninem.

Młodzi zamieszkali razem i wkrótce urodziła się im córeczka, którą nazwali Kleopatra. Prawdę o pochodzeniu swojego partnera Polka poznała dopiero wtedy, gdy odwiedziła ich jego matka, która ubrana była w burkę. Kobieta ostro sprzeciwiająca się związkowi syna z Europejką. Egipcjanin pod wpływem rodziny postanowił pozbyć się partnerki i zabrać jej dziecko. W tym celu doniósł na policję, że chciała ona zamordować jego i jego matkę. Polska została zatrzymana, ale szybko ją zwolniono, z braku dowodów.

Koniecznie przeczytaj: Sąd chce odebrać jej dziecko, tylko dlatego, że jeździ na wózku inwalidzkim

Czytaj też: Egipt: bohaterska postawa policjanta. Uratował małe dziecko dziecko, które wypadło z trzeciego piętra budynku [wideo]

Brytyjski sąd nie pozwolił ojcu wywieźć dziecka do Egiptu. Dowiedziawszy się, że ten i tak próbuje to uczynić, Polka uciekła z córką do Polski. Egipcjanin przybył tu za nią i walczy o dziecko przed sądem w Zielonej Górze. Sprawa jest w toku. Ostatnio przestał pojawiać się na rozprawach, za to nęka byłą partnerkę telefonami.  

Warto przeczytać: Nigeryjka wyrzuciła własne dziecko do kosza, bo… nie chciała spóźnić się na samolot!

Podziel się