Szukaj

Gorąco w Radiu Zet. Polityk PiS oburzony wyszedł ze studia. Wcześniej zaproponował mu to… prowadzący [WIDEO]

05-02-2017 13:38
Paweł Szefernaker opuszcza studio Radia Zet Fot. Radio Zet / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Paweł Szefernaker, poseł PiS i sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów był jednym z gości dzisiejszego „Śniadania w Radiu ZET”. Polityk pod koniec programu zdecydował się opuścić studio. Co ciekawe, wcześniej zasugerował mu to prowadzący audycję Bartosz Kurek.

Szanowni państwo bardzo przepraszam, ale w tym programie nie da się rozmawiać. Po raz kolejny państwo mi przeszkadzają – powiedział oburzony Paweł Szefernaker, który wstał z miejsca.

Zawsze może pan nie uczestniczyć w dyskusji, może pan też wyjść, zgodził się pan tutaj przyjść – odpowiedział prowadzący audycję Bartosz Kurek.

Bardzo państwu dziękuję za dzisiejsze spotkanie, no nie dali mi państwo dzisiaj powiedzieć moich argumentów. Jeżeli mają państwo zamiar podawać takie gnioty, jak o dziesięciu sierotach i rozmawiać tylko z panem Kierwińskim, to bardzo gratuluję, bardzo dziękuję - odparł Szefernaker i opuścił studio.

Koniecznie przeczytaj: Paweł Rabiej rezygnuje ze stanowiska rzecznika Nowoczesnej. Ryszard Petru wyjaśnił mu, kim byli naziści

Czytaj też: Zygmunt Miernik wyszedł z więzienia

Opisany fragment programu na nagraniu poniżej:

Cały program można obejrzeć tutaj:

Abstrahując od przebiegu dyskusji, na pewno nie najlepszą postawę zaprezentował prowadzący program dziennikarz, który zamiast postarać się załagodzić całą sytuację, wprost sugerował zaproszonemu gościowi, aby opuścił studio.

Warto przeczytać: Poseł PiS nie wytrzymał. Wybuchnął śmiechem, kiedy usłyszał nazwisko „eksperta” [WIDEO]

Podziel się