Szukaj

Politycy PO pochwalili się posadzonym drzewem. Coś im jednak umknęło. „Nawet tego nie potraficie zrobić” [FOTO]

17-03-2017 17:45
PO sadzi drzewo za blisko muru Fot. mswitczak / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Opozycja, z Platformą Obywatelską na czele, ciągle mówi o „dramacie” drzew rzekomo masowo wycinanych w wyniku wprowadzenia wolnościowego projektu ministra Szyszko. W ramach propagandowej akcji #DrzewoPlus sadzone są kolejne rośliny. Jednak, jak się okazuje, posadzić drzewo nie każdy umie.

O akcji DrzewoPlus, która ma polegać na sadzeniu drzew 21 marca, czyli w Międzynarodowy Dzień Lasów, PO poinformowało kilka dni temu na Facebooku. Oczywiście ma ona związek z krytyką projektu, który zezwala właścicielom prywatnych działek na wycinkę drzew, o ile nie jest ona prowadzona w związku z działalnością gospodarczą.

Niektórzy politycy Platformy już postanowili działać w terenie. Mariusz Witczak, Sławomir Neumann oraz Małgorzatek Pępek (PO) pochwalili się w mediach społecznościowych posadzeniem drzewa, jednak od razu stali się obiektem kpin. Nie chodzi oczywiście o sam fakt posadzenia rośliny. Internauci komentując zamieszczone w sieci zdjęcie z akcji polityków PO, wskazali, że drzewo zostało ulokowano za blisko muru, w związku z czym w przyszłości najprawdopodobniej roślina zniszczy ogrodzenie.

Koniecznie przeczytaj: Oni tak na poważnie? Nowy spot KOD-u przeciw wycince drzew [WIDEO]

Czytaj też: Tomasz Siemoniak krytykuje ustawę o wycince drzew, podpierając się zdaniem... Jarosława Kaczyńskiego [WIDEO]

Zwrócił na to uwagę także dziennikarz „Gazety Wyborczej”.

Warto przeczytać: Chcieli użyć martwej wiewiórki, aby zniszczyć ministra Szyszko. Żałosna manipulacja została szybko wykryta [FOTO]

Podziel się