Szukaj

Awantura w TVP Info. Posłowie PO, N i PSL wyszli z studia. Michał Rachoń zapytał o agencję towarzyską u Stanisława Gawłowskiego [wideo]

13-05-2018 12:40
Posłowie opozycji opuszczają studio TVP Info Fot. TVP Info / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W czasie niedzielnego programu „Woronicza 17” na antenie TVP Info doszło do incydentu. Andrzej Halicki z PO, Piotr Misiło z Nowoczesnej oraz Adam Struzik z PSL opuścili demonstracyjnie studio TVP Info, po tym jak prowadzący program Michał Rachoń zapytał swoich gości o doniesienia Radia Szczecin dotyczące apartamentu posła Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego, który ma być wynajmowane agencji towarzyskiej.

Redaktor przekazał ustalenia Polskiego Radia Szczecin, które mają być potwierdzone w trzech niezależnych źródłach. W mieszkaniu, którego właścicielem jest obecnie przebywający w areszcie z rzutami korupcyjnymi poseł PO Stanisław Gawłowski, ma działać agencja towarzyska.

Radio Szczecin podaje, że o świadczeniu usług przez prostytutki w mieszkaniu wie zarządca budynku oraz mieszkańcy kamienicy. Dziennikarze w czasie śledztwa potwierdzili, że mieszkanie jest własnością polityka. Dotarli również do jego oświadczenia majątkowego, z którego wynika, że Gawłowski uzyskuje dochody z tytułu wynajmu.

Koniecznie przeczytaj: Adam Szejnfeld w czasie programu na żywo wyszedł ze studia TVP Info. Poszło o wypowiedź prowadzącego Michała Rachonia [wideo]

Czytaj też: Polityk PO zaatakował w mediach społecznościowych dziennikarza TVP. Otrzymał od niego niezwykle mocną odpowiedź [foto]

Sprawa została poruszona w czasie dzisiejszego programu „Woronicza 17”. Nie spodobało się to politykom opozycji. Andrzej Halicki z PO, Piotr Misiło z Nowoczesnej oraz Adam Struzik z PSL po krótkiej konsultacji wyszli ze studia.

Warto przeczytać: Te słowa dziennikarza TVP wyprowadziły Zbigniewa Bońska z równowagi. „Nie przyjdę do TVP Info przez rok”

Podziel się