Szukaj

Politycy Nowoczesnej nadzorowani przez telewizję TVN? „Chodźcie do przodu, bo TVN dzwonił, że nas nie widać” [WIDEO]

24-11-2017 13:50
Posłowie Nowoczesnej w Sejmie, 2015 Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Jerzy Kozłowski podzielił się na Twitterze niezwykle interesująca informacją. Poseł Kukiz’15 opisał, jak wyglądają szczegóły współpracy polityków Nowoczesnej z przychylną im stacją TVN.

Na sali plenarnej jeden z posłów N. do swoich partyjnych koleżanek i kolegów: „chodźcie do przodu, bo TVN dzwonił, że nas nie widać”. Cała prawda, całą dobę – napisał na Twitterze poseł Jerzy Kozłowski z Kukiz’15.

Koniecznie przeczytaj: Piotr Misiło: „Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru”

Czytaj też: „Jaki koń jest, każdy widzi”. Rzeczniczka PiS w bezlitosny sposób podsumowała Ryszarda Petru i Nowoczesną [WIDEO]

Tymczasem Monika Olejnik przed paroma dniami zapewniała, że stacja TVN jest apolityczna:

Zapewne wiele osób mogłoby zarzucić politykowi Kukiz'15, że zmyślił całą historię. W tym kontekście warto jednak przypomnieć sytuację, która miała miejsce w ubiegłym roku w czasie konferencji Nowoczesnej w Sejmie. Ryszard Petru zdradził wtedy, że pytania zadawane mu przez dziennikarza TVN Macieja Knapika były wcześniej z nim uzgodnione.

Warto przeczytać: Nowoczesna jest kompletnie spłukana? Lubnauer przyznaje: „Ryszard Petru zostawił pustą kasę”. Bezcenna riposta Mazurka [WIDEO]

Podziel się