Szukaj

Teraz mamy Majdan? To zobaczcie, jak policyjne państwo PO pacyfikowało jeszcze parę lat temu [WIDEO]

19-12-2016 13:43
Pacyfikacja przez policję autokaru z uczestnikami MN w 2012 r. Fot. Pawel Pierzchanowski / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Opozycja próbuje wmówić, z pomocą niektórych mediów, że mamy teraz sytuację podobną do stanu wojennego czy Majdanu. Tymczasem jak na razie jedyną „ofiarą” obecnego „reżimu” jest mężczyzna kładący się na ulicy. W tym kontekście warto przypomnieć, jak w poprzednich latach, za rządów PO pacyfikowano zwykłych manifestantów, a prowokacje na polecenie władzy urządzała policja.

Poniżej fragment akcji policyjnej, w której spacyfikowane zostały osoby jadące na Marsz Niepodległości, który odbywał się w Warszawie w 2014 r.:

Tutaj film pokazujący dowody na prowokację z udziałem policji w czasie Marszu Niepodległości w 2012 r.:

Brutalna interwencja policji w czasie Marszu Niepodległości z 2011 r.”

Warto w tym kontekście też przypomnieć policyjną Akcję Widelec z 2 września 208 r., w czasie której aresztowano 752 kibiców Legii. Według zatrzymanych osób, policja wymuszała zeznania o przyznaniu się do winy między innymi biciem kluczami po jądrach, zmuszaniem do przysiadów nago, rozkazami siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc czy gazowaniem w zamkniętym samochodzie.

Koniecznie przeczytaj: Ewa Kopacz: Dacie Państwo przyzwolenie, że będziemy siedzieć? [WIDEO]

Czytaj też: Petru zdradza plan opozycji na kolejne dni: „Państwo polskie przestaje funkcjonować poprawnie, jest to bardzo smutne...”

Warto przeczytać: Kolejny szokujący film ISIS. Egzekucji więźnia dokonuje… przedszkolak [WIDEO]

Podziel się