Szukaj

O włos od tragedii. Policjanci w ostatniej chwili uratowali zaginionego mężczyznę. Wpadł w hipertermię

31-07-2018 10:35
Rozbita szyba w aucie
Podziel się

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w jednej z miejscowości w gminie Długołęka pod Wrocławiem. Policjanci wyciągnęli z auta mężczyznę, który miał objawy hipertermii. Okazało się, że był poszukiwany jako zaginiony.

Bardzo możliwe, że interwencja funkcjonariuszy uratowała życie mężczyźnie, którego znaleziono siedzącego w zamkniętym samochodzie z objawami hipertermii. Nie reagował na głosy policjantów, wyglądał również na bardzo osłabionego i tracącego kontakt z rzeczywistością. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie, ale równocześnie zdecydowali się wyciągnięcie mężczyzny z auta.

Funkcjonariusze wbili szybę i wydostali na zewnątrz osłabionego mężczyznę. Udzielili mu też pierwszej pomocy.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące nagranie z Londynu. Grupa kobiet brutalnie skatowała młodego mężczyznę na stacji metra [wideo]

Czytaj też: Nieprawdopodobna sytuacja. Niemieccy policjanci pobici przez imigrantów podczas interwencji [wideo]

Ratownicy medyczni przybyli na miejsce potwierdzili, że mężczyzna miał objawy hipertermii. Po udzieleniu dalszej pomocy i schłodzeniu organizmu, został przewieziony do szpitala. Tam dopiero zaczął odzyskiwać świadomość.

Policja, która ustaliła tożsamość mężczyzny, poinformowała, że był on poszukiwany jako osoba zaginiona.

Warto przeczytać: Policja odpowiada na informację o posiadaniu broni przez Lecha Wałęsę. Były prezydent tłumaczy się [foto]

Podziel się