Szukaj

O włos od tragedii. Policjanci w ostatniej chwili uratowali zaginionego mężczyznę. Wpadł w hipertermię

31-07-2018 10:35
Rozbita szyba w aucie
Podziel się

Dramatyczna sytuacja miała miejsce w jednej z miejscowości w gminie Długołęka pod Wrocławiem. Policjanci wyciągnęli z auta mężczyznę, który miał objawy hipertermii. Okazało się, że był poszukiwany jako zaginiony.

Bardzo możliwe, że interwencja funkcjonariuszy uratowała życie mężczyźnie, którego znaleziono siedzącego w zamkniętym samochodzie z objawami hipertermii. Nie reagował na głosy policjantów, wyglądał również na bardzo osłabionego i tracącego kontakt z rzeczywistością. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie, ale równocześnie zdecydowali się wyciągnięcie mężczyzny z auta.

Funkcjonariusze wbili szybę i wydostali na zewnątrz osłabionego mężczyznę. Udzielili mu też pierwszej pomocy.

Koniecznie przeczytaj: Dwaj bracia w ostatniej chwili uratowali swoją siostrę przed zbiorowym gwałtem z rąk 20 muzułmańskich imigrantów. Sami są ciężko ranni

Czytaj też: Niespodziewana akcja w czasie relacji na żywo. Policjanci i strażacy ratują dziecko [WIDEO]

Ratownicy medyczni przybyli na miejsce potwierdzili, że mężczyzna miał objawy hipertermii. Po udzieleniu dalszej pomocy i schłodzeniu organizmu, został przewieziony do szpitala. Tam dopiero zaczął odzyskiwać świadomość.

Policja, która ustaliła tożsamość mężczyzny, poinformowała, że był on poszukiwany jako osoba zaginiona.

Warto przeczytać: Kamera zarejestrowała moment, w którym policjanci zastrzelili trzech terrorystów w Londynie [WIDEO 18+]

Podziel się