Szukaj

Magda Gessler zaatakowana przed łódzką restauracją? Komentarz policji rozwiewa wszystkie wątpliwości

31-05-2018 17:34
Magda Gessler Fot. Plotek.pl / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Media poinformowały, że Magda Gessler została zaatakowana w środę podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji” w Łodzi. Celebrytkę rzekomo zaatakowała dwójka mężczyzn, a na miejscu miała pojawić się policja.

Magda Gessler jest w trakcie nagrywania 18 sezonu „Kuchennych rewolucji”. W każdym odcinku restauratorka odwiedza różne lokale i stara się znaleźć sposób na zwiększenie ich przychodów. Po jakimś czasie celebrytka odwiedza restauracje ponownie, aby stwierdzić, czy zastosowano się do jej porad.

W środę Gessler przebywała w lokalu „Włoszczyzna” w Łodzi. Podczas finałowej kolacji restauratorka wyszła na zewnątrz, aby nagrać podsumowanie swojej rewolucji. Właśnie wtedy miała zostać zaatakowana przez dwóch mężczyzn w wieku 35-40 lat.

Koniecznie przeczytaj: Magda Gessler w swoim programie na antenie TVN propagowała komunizm? Na ubraniu miała symbol sierpa i młota [foto]

Czytaj też: Brutalnie pobicie w Płońsku. Policja do pokonania miała 400 metrów. Przyjechała po... 30 minutach! [WIDEO]

Mężczyźni w wieku ok. 35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów

– poinformował jako pierwszy „Express ilustrowany”.

Portal „Plotek” skontaktował się jednak z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Funkcjonariusz poinformował, że Gessler nie została zaatakowana. Policja jednak faktycznie była w okolicach lokalu, było to jednak związane z zakłócaniem ciszy przez osoby przebywające na ulicy.

Warto przeczytać: Łódź z uchodźcami nagle się… zapaliła. Imigranci musieli skakać do wody [WIDEO]

Podziel się