Szukaj

Polak, który przeżył w Egipcie koszmar, komentuje niewyjaśnioną śmierć 27-letniej Magdy [WIDEO]

04-05-2017 22:36
Dawid Ozdoba Fot. Dawid Ozdoba / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Od zagadkowej śmierci Magdaleny minęło już kilka dni, a okoliczności sprawy stają się coraz bardziej niejasne. Dawid Ozdoba, który przeżył traumatyczne chwile w Egipcie postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Ozdoba, który przez niektórych może być kojarzony jako były narzeczony Edyty Herbuś lub uczestnik zawodów MMA, w Egipcie trafił do więzienia, po tym jak był świadkiem zamachu terrorystycznego w jednym z hoteli w Hurghadzie. Polak opowiadał o koszmarze, jaki przeszedł, kiedy nie chciał milczeć na temat tego, co wydarzyło się w kurorcie. Mówi, że dla Egipcjan biały człowiek, który nie ma pieniędzy w jednej chwili staje się nikim.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Ja wiem jak oni nas traktują. Prawda jest taka, że dla nich jesteśmy, my, biali, kasą, jeżeli kasa jest i robimy to, co im może przynieść zyski jesteśmy zaje*iści. W momencie kiedy jesteśmy tylko białym człowiekiem, jesteśmy niżej niż zwierzęta – twierdzi.

Wiem, jaka jest różnica, jak traktują ciebie jeżeli masz świadka obok a w momencie, w którym jesteś sam. Jak jesteś sam to jesteś, ku*wa, nikim, nikim, jesteś ścierwem, zerem – mówił Ozdoba, zapewne w związku z własnymi doświadczeniami, kiedy był przetrzymywany przez egipską policję na komisariacie.

Celebryta uważa, że Magda również mogła się znaleźć w podobnej sytuacji, co on – kiedy wszyscy nazywali go kłamcą, gdy próbował powiedzieć, co mu się przydarzyło.

Myślę, że ta dziewczyna miała podobnie. Że ona tak samo chciała jakoś to odratować, tłumaczyła się, a wszędzie była tylko jedną z dziewczyn, która pojechała tam balować – powiedział.

Uważam, że sprawę bardzo szybko zatuszują, że zrobią wszystko, że wmówią, że to jej wina, że imprezowała, że prowokowała. Jak to oni mówią, trzy dni i klepiem się po rękach, że już o wszystkim się zapomina. Im chodzi tylko o turystykę, a my jesteśmy tylko Polakami dla nich, białymi Polakami, więc mają na nas wyj*bane – podsumował.

Warto przeczytać: Nagrania ze szpitala w Hurghadzie, gdzie zmarła Magdalena Żuk [WIDEO]

Podziel się