Szukaj

Polacy w niesamowity sposób uczcili Godzinę „W”. Poseł PO zobaczył jednak coś zupełnie innego. Internauci byli bezlitośni [WIDEO + FOTO]

01-08-2017 22:43
Borys Budka Fot. Adrian Gryciuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Jak co roku, z okazji rocznicy wybuchu Postania Warszawskiego 1 sierpnia o godzinie 17.00 w stolicy zawyły syreny, a ruch uliczny całkowicie się zatrzymał. Miasto przez minutę w ciszy oddało hołd bohaterom. Jednak poseł PO Borys Budka dopatrzył się w zachowaniu niektórych patriotów... faszyzmu.

Z okazji przypadającej 73 rocznicy Powstania Warszawskiego tłumy warszawiaków uczciło pamięć polskich bohaterów walczących z niemieckim okupantem. Podobnie, choć na mniejszą skalę, było w innych miastach.

Koniecznie przeczytaj: Powstanie Warszawskie według polskich celebrytów. Kompromitacja modela w czasie transmisji live [WIDEO]

Czytaj też: Poseł Budka sam się o to prosił. Internauci są bezlitośni

Patriotyczna postawa Polaków chyba nie do końca przypadła do gustu posłowi PO.

Patriotyzm” sprowadzony do kibolskich zachowań z neofaszystowskimi flagami w tle. O taką Polskę walczyli Powstańcy? - napisał na Twitterze Borys Budka, któremu najwyraźniej przeszkadzały odpalane biało-czerwone race.

Internauci szybko zripostowali.

Faszyści, wszędzie faszyści – napisała jedna z internautek nawiązując do zrobionego dzisiaj w Warszawie zdjęcia, które zapewne będzie nie do przełknięcia dla posła PO.

Większość komentarzy pod postem Budki była bardzo krytyczna (tak bardzo, że sporo nie nadaje się do publikacji). Wiele osób wytknęło też posłowi i jego partii hipokryzję.

Warto przeczytać: Niemiecki dziennikarz zarzucił polskiej telewizji, że… promuje patriotyzm. Polska dziennikarka nie wytrzymała [WIDEO]

Podziel się