Szukaj

Znany podróżnik zarzuca opozycji plugawy język. „Jak nie potrafią się zachować, powinni stracić profesorskie tytuły” [WIDEO]

21-07-2017 12:04
Wojciech Cejrowski i Michał Rachoń, Minęła 20, TVP Info Fot. michal.rachon / twitter / screen Twitter
Podziel się

Wojciech Cejrowski komentuje awanturę wokół sądownictwa. Przekonuje, że – wobec zachowań polityków opozycji – osławiona wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego i tak była stonowana i powściągliwa.

W programie „Minęła 20” na antenie TVP Info znany dziennikarz i podróżnik odniósł się do wydarzeń ostatnich gorących dni w sejmie i na ulicach Warszawy.

Zapytany przez prowadzącego program redaktora Michała Rachonia o burzę wokół ostrych słów lidera Prawa i Sprawiedliwości, zauważył, że nie padły tam żadne wulgaryzmy.

Zważywszy na okoliczności, to był bardzo powściągliwy język – twierdzi Cejrowski. – To oni mówią plugawym językiem. Zresztą, jeśli nie potrafią się zachować, to prezydent powinien odebrać im tytuły profesorskie, odebrać im prawo do nauczania młodych ludzi.

Koniecznie przeczytaj: Wojciech Cejrowski ostro o aferze reprywatyzacyjnej [WIDEO]

Czytaj też: Wojciech Cejrowski o wizycie Donalda Trumpa w Polsce: „Chodzi o osłabienie IV Rzeszy” [WIDEO]

Dziennikarz skomentował też protesty na ulicach stolicy.

Te protesty nie są śmieszne – przekonuje. – Jeśli pamięta się stan wojenny, to trudno śmiać się z tych wszystkich byłych mundurowych. Oni nie są śmieszni, są groźni.

Warto przeczytać: Wojciech Cejrowski z humorem o „patriotyzmie” Donalda Tuska [WIDEO]

Podziel się