Szukaj

Początek listopada, a politycy już składają życzenia z okazji Bożego Narodzenia

05-11-2016 19:56
Życzenia bożonarodzeniowe posłanki PiS w Sosnowcu Fot. Silesion.pl / Twitter / screen Twitter
Podziel się

„Radosnych Świąt Narodzenia Dzieciątka Jezus” - takie życzenia od Ewy Malik, posłanki Prawa i Sprawiedliwości pojawiły się już przed paroma dniami na bilbordach w Sosnowcu. Mieszkańcy żartują, że polityk zdążyła nawet wyprzedzić ciężarówki Coca-Coli.

Plakaty z bożonarodzeniowymi życzeniami od posłanki PiS, które pojawiły się w Sosnowcu jeszcze przed obchodami „Wszystkich Świętych”, od razu wywołały lawinę komentarzy wśród mieszkańców – podaje portal silesion.pl. Większość mieszkańców raczej jest zdziwiona tak przedwczesnymi życzeniami. Niektórzy reagują oburzeniem i wskazują, że świętowanie Bożego Narodzenia jeszcze przed początkiem listopada, to gruba przesada.

Nie przystoi, żeby życzenia świąteczne wyprzedzały Wszystkich Świętych. Ludzie idą na groby, nie myślą jeszcze o mikołaju – mówi 62-letnia mieszkanka Sosnowca.

Koniecznie przeczytaj: Partia Korwina krytykuje PiS za niszczenie gospodarki [WIDEO]

Czytaj też: Gliński przeprasza za materiał wyemitowany w „Wiadomościach”. Rzeczniczka PiS ustawia go do pionu

Wyprzedzić ciężarówki Coca-Coli to jest wyczyn – śmieje się z kolei pani Katarzyna.

Do sprawy postanowiła się odnieść posłanka, która w mailu do redakcji portalu silesion.pl napisała:

Treść billboardów to życzenia na jedno z największych świąt chrześcijańskich na świecie, kiedy to sam Bóg przyobleka się w ciało człowieka dla odkupienia świata. Moim zdaniem pięknie jest sławić Boga w takim Jego akcie miłości i przekazywać tę Wielką Nowinę ludzkości, a w szczególności moim wyborcom.

Malik dodała też, że cena wynajęcia powierzchni reklamowej z góry na dwa miesiące była wyjątkowo atrakcyjna, a dodatkowo polityk zależało na umieszczeniu na bilbordzie z życzeniami adresu jej biura poselskiego.

Warto przeczytać: Tomasz Sommer: PiS życzył i życzy Trumpowi klęski. Bo wprowadzenie w życie choćby części jego programu to dla polskiej partii władzy śmiertelne zagrożenie

Podziel się