Szukaj

Przerażające nagranie z Warszawy. Bohaterski nastolatek stanął w obronie kobiety. Został brutalnie pobity [foto+wideo]

10-06-2018 12:16
Pobicie na Chmielnej Fot. Policja / screen
Podziel się

Policja opublikowała zarejestrowane na kamerach monitoringu wizerunki sprawców brutalnego pobicia, do którego doszło w centrum Warszawy 30 marca br. przy ulicy Chmielnej.

Ofiarą napaści stał się 18-latek, który stanął w obronie wyzywanej kobiety. Nad ranem Mateusz razem ze swoim kolegą szedł ul. Chmielną. Wtedy usłyszał, że jakiś mężczyzna ubliża kobiecie (później okazało się, że to jego partnerka).

18-latek zwrócił uwagę agresorowi. Wtedy został zaatakowany. Po kilku mocnych ciosach upadł na ziemię. Był wielokrotnie kopany i bity pałką teleskopową przez dwóch napastników. Mimo tego chłopak wstał i dalej walczył. Wtedy jeden z mężczyzn wyciągnął broń i zaczął celować w nastolatka. Drugi w tym czasie bił go pałką po głowie.

Koniecznie przeczytaj: Szczecin: policja szuka groźnego przestępcy. Mężczyzna usiłował zabić swoją ofiarę, oblewając ją kwasem [wideo+foto]

Czytaj też: Gdańsk: Policja szuka tych osób. Dwie zawodowe złodziejki błyskawicznie ukradły kobiecie telefon [wideo]

Kilka godzin po pobiciu nastolatek zgłosił pobicie na policji.

Teraz opublikowano wizerunki sprawców. Świadkowie zdarzenia lub osoby rozpoznające napastników proszone są o kontakt. Informacje można przekazywać pod nr tel. 22/ 60 391 28 lub na e-mail: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Nagranie z pobicia można obejrzeć tutaj.

Pobicie na Chmielnej

 Pobicie na Chmielnej

 Pobicie na Chmielnej

Warto przeczytać: Karambol na S7 na trasie Gdańsk-Warszawa. Zderzyło się siedem aut. Jedna osoba nie żyje, kilku rannych [wideo]

Podziel się