Szukaj

Przerażające nagranie z Warszawy. Bohaterski nastolatek stanął w obronie kobiety. Został brutalnie pobity [foto+wideo]

10-06-2018 12:16
Pobicie na Chmielnej Fot. Policja / screen
Podziel się

Policja opublikowała zarejestrowane na kamerach monitoringu wizerunki sprawców brutalnego pobicia, do którego doszło w centrum Warszawy 30 marca br. przy ulicy Chmielnej.

Ofiarą napaści stał się 18-latek, który stanął w obronie wyzywanej kobiety. Nad ranem Mateusz razem ze swoim kolegą szedł ul. Chmielną. Wtedy usłyszał, że jakiś mężczyzna ubliża kobiecie (później okazało się, że to jego partnerka).

18-latek zwrócił uwagę agresorowi. Wtedy został zaatakowany. Po kilku mocnych ciosach upadł na ziemię. Był wielokrotnie kopany i bity pałką teleskopową przez dwóch napastników. Mimo tego chłopak wstał i dalej walczył. Wtedy jeden z mężczyzn wyciągnął broń i zaczął celować w nastolatka. Drugi w tym czasie bił go pałką po głowie.

Koniecznie przeczytaj: Brutalnie pobicie w Płońsku. Policja do pokonania miała 400 metrów. Przyjechała po... 30 minutach! [WIDEO]

Czytaj też: Wyrok ws. Mariana Kowalskiego. Były kandydat na prezydenta RP uniewinniony od zarzutu pobicia

Kilka godzin po pobiciu nastolatek zgłosił pobicie na policji.

Teraz opublikowano wizerunki sprawców. Świadkowie zdarzenia lub osoby rozpoznające napastników proszone są o kontakt. Informacje można przekazywać pod nr tel. 22/ 60 391 28 lub na e-mail: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Nagranie z pobicia można obejrzeć tutaj.

Pobicie na Chmielnej

 Pobicie na Chmielnej

 Pobicie na Chmielnej

Warto przeczytać: Drastyczne nagranie z pobicia 26-letniego kibica Górnika Zabrze. Dariusz został skatowany na śmierć [+18 WIDEO]

Podziel się