Szukaj

PiS planuje ogromny wiec poparcia dla rządu

17-03-2017 08:33
Konferencja - Antoni Macierewicz, Beata Szydło, Mariusz Błaszczak
Podziel się

Zgodnie z doniesieniami dziennikarza śledczego, a ostatnio korespondenta TVP w Berlinie, Cezarego Gmyza , PiS planuje organizację największego w historii powojennej Polski wiecu poparcia.

Manifestacja miałaby się odbyć w szóstą rocznicę katastrofy smoleńskiej, na której miałoby być nawet milion ludzi. W związku z periodycznymi protestami Komitetu Obrony Demokracji, który stale stara się podkreślać swoją aktywność i krytykować rząd, uznano, że temu zjawisku należy się przeciwstawić.

Pomysł manifestacji wspierającej działania rządu, ale także i prezydenta miał pojawić się w środowiskach związanych z tymi ośrodkami władzy. Oficjalnie partia od tych informacji się dystansuje. Rzeczniczka PiS, pytana o ten fakt na konferencji prasowej powiedziała, że co roku takie uroczystości odbywają się w stolicy. Liczba potencjalnych uczestników w manifestacji nie została przez posłankę tej partii w ogóle wymieniona. Wrzutka medialna ma jednak prawdopodobnie zachęcić ludzi do uczestnictwa w marszu. Manifestacja ma być pokazem siły i jedności narodu z obecną ekipą rządzącą krajem.  

Koniecznie przeczytaj: Marek Jakubiak ostro krytykuje zarówno PiS, jak i PO [WIDEO]

Czytaj też: Cejrowski o polskim ambasadorze w Niemczech: „Co taka kur*a robi w PiS-ie?!” [WIDEO]

Warto przeczytać: Ryszard Petru mówi, jak przytulać wyborców PiS [WIDEO]

Podziel się