Szukaj

Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO]

08-10-2017 17:51
Piotr Najsztub Fot. Radio TOK FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niemal wszystkie media w kraju komentowały wczoraj doniesienia „Super Expressu” o wypadku, który miał spowodować w czwartek Piotr Najsztub. Z informacji dziennika wynika, że znany dziennikarz potrącił na pasach starszą kobietę.

Jak podaje „SE” wypadek spowodowany przez dziennikarza miał miejsce w czwartek po godz. 19 w miejscowości Konstancin-Jeziorna niedaleko Warszawy. Najsztub, poza tym, że wjechał na przejściu dla pieszych w 77-letnią kobietę, która trafiła do szpitala, nie miał wymaganych dokumentów – jechał bez prawa jazdy, aktualnego badania technicznego oraz polisy OC.

Prawo jazdy dziennikarz miał stracić kilka lat temu:

Koniecznie przeczytaj: „Piotrze, chcą mnie zabić”. Bliski współpracownik ujawnia słowa, które polityk wypowiedział na dzień przed śmiercią [WIDEO]

Czytaj też: Misiło chce odebrać władzę Petru. Ironizuje nawet posłanka Nowoczesnej

Nieoficjalnie wiemy, że celebryta od lat jeździ bez prawa jazdy! „Super Express” odkrył, że Najsztub stracił je najprawdopodobniej w 2008 r. za przekroczenie limitu punktów karnych i od tamtej pory nie starał się o odzyskanie dokumentu! – donosi „SE”.

Sam Najsztub nie chce komentować zdarzenia.

Internauci nie szczędzą ostrych słów pod adresem dziennikarza. Niektórzy postanowili mu również przypomnieć, jak sam niedawno wypowiadał się w kwestiach związanych z ruchem drogowym. Najsztub krytykował wtedy kolizje z udziałem rządowych samochodów.

Czy po tych wszystkich „kolizjach” nie czas już aby na hasło: Bóg! Honor! Stłuczka!:) i na rządy stacjonarne, z zakazem poruszania się… – ironizował dziennikarz radia TOK FM.

Warto przeczytać: Celebryci uciekają na widok ministra. Wszystko po to, aby nie stanąć obok niego na wspólnym zdjęciu [WIDEO]

Podziel się