Szukaj

Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO]

08-10-2017 17:51
Piotr Najsztub Fot. Radio TOK FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Niemal wszystkie media w kraju komentowały wczoraj doniesienia „Super Expressu” o wypadku, który miał spowodować w czwartek Piotr Najsztub. Z informacji dziennika wynika, że znany dziennikarz potrącił na pasach starszą kobietę.

Jak podaje „SE” wypadek spowodowany przez dziennikarza miał miejsce w czwartek po godz. 19 w miejscowości Konstancin-Jeziorna niedaleko Warszawy. Najsztub, poza tym, że wjechał na przejściu dla pieszych w 77-letnią kobietę, która trafiła do szpitala, nie miał wymaganych dokumentów – jechał bez prawa jazdy, aktualnego badania technicznego oraz polisy OC.

Prawo jazdy dziennikarz miał stracić kilka lat temu:

Nieoficjalnie wiemy, że celebryta od lat jeździ bez prawa jazdy! „Super Express” odkrył, że Najsztub stracił je najprawdopodobniej w 2008 r. za przekroczenie limitu punktów karnych i od tamtej pory nie starał się o odzyskanie dokumentu! – donosi „SE”.

Koniecznie przeczytaj: „Piotrze, chcą mnie zabić”. Bliski współpracownik ujawnia słowa, które polityk wypowiedział na dzień przed śmiercią [WIDEO]

Czytaj też: Misiło chce odebrać władzę Petru. Ironizuje nawet posłanka Nowoczesnej

Sam Najsztub nie chce komentować zdarzenia.

Internauci nie szczędzą ostrych słów pod adresem dziennikarza. Niektórzy postanowili mu również przypomnieć, jak sam niedawno wypowiadał się w kwestiach związanych z ruchem drogowym. Najsztub krytykował wtedy kolizje z udziałem rządowych samochodów.

Czy po tych wszystkich „kolizjach” nie czas już aby na hasło: Bóg! Honor! Stłuczka!:) i na rządy stacjonarne, z zakazem poruszania się… – ironizował dziennikarz radia TOK FM.

Warto przeczytać: Celebryci uciekają na widok ministra. Wszystko po to, aby nie stanąć obok niego na wspólnym zdjęciu [WIDEO]

Podziel się