Szukaj

Piotr Misiło: „Skoro możliwy jest mundial bez Italii, to znaczy że możliwa jest Nowoczesna bez Petru”

14-11-2017 19:01
Misiło o porażce Włoch
Podziel się

Ku zaskoczeniu chyba wszystkich fanów futbolu, na przyszłorocznym mundialu w Rosji zabraknie reprezentacji Włoch. Czterokrotni mistrzowie świata przegrali barażowy dwumecz ze Szwedami i po raz pierwszy od 1958 roku nie pojawią się na tej prestiżowej imprezie piłkarskiej. Okazuję, się porażka Włoch zainspirowała… polityka Nowoczesnej Piotra Misiło.

Polityk napisał na Twitterze, że skoro mundial może odbyć się bez reprezentacji Włoch, to Nowoczesna może funkcjonować bez Ryszarda Petru. Wypowiedź ta była wyraźną aluzją do wewnątrzpartyjnej rywalizacji o fotel przewodniczącego ugrupowania, która toczy się pomiędzy nim a jej obecnym liderem.

Internauci bardzo szybko zareagowali na tweet zamieszczony przez Piotra Misiło. Natychmiast wywiązała się dyskusja, w której poseł Nowoczesnej coraz bardziej się pogrążał.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru nie jest już szefem Nowoczesnej. Wewnątrzpartyjne wybory wygrała Katarzyna Lubnauer [FOTO]

Czytaj też: Ryszard Petru podsumował swoją dotychczasową karierę polityczną i... sam wystawił sobie ocenę

Poniżej prezentujemy jej niektóre fragmenty: 

Warto przeczytać: „Jaki koń jest, każdy widzi”. Rzeczniczka PiS w bezlitosny sposób podsumowała Ryszarda Petru i Nowoczesną [WIDEO]

Podziel się