Szukaj

Piotr Misiło nie przyjmie uchodźców, ponieważ… ma ciężką pracę [WIDEO]

22-06-2017 20:20
Piotr Misiło, Nowoczesna Fot. TVP Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Posłowie Nowoczesnej nie ustają w staraniach, aby przekonać Polaków o konieczności przyjmowania uchodźców. Piotr Misiło, kiedy jednak wprost zapytano go, dlaczego nie ugości imigrantów w swoim domu, wymyślił wyjątkowo naciąganą wymówkę.

Misiło najwyraźniej rozpoczął już kampanię wyborczą. W opublikowanym na Onecie tekście poseł Nowoczesnej ostro krytykował rząd za niechęć do przyjmowania uchodźców. Poseł liberalnej obyczajowo partii powoływał się nawet na autorytet papieża.

Okazaliście się obłudnikami. Jest mi wstyd za Wasze instrumentalne traktowanie chrześcijaństwa, za to, że idąc do komunii, macie usta pełne kłamstw. Za to, że jesteście chrześcijanami na pokaz, a słowa Papieża traktujecie wybiórczo i tylko wówczas, kiedy są wygodne dla Waszych politycznych celów. Wstyd – napisał.

Koniecznie przeczytaj: Petru chce laickiego państwa, a Misiło domaga się przyjmowania uchodźców przez… parafie [WIDEO]

Czytaj też: Marian Kowalski bezlitosny dla posła Nowoczesnej. Padły naprawdę mocne słowa [WIDEO]

Polityk przekonywał, że Polscy zobowiązani są do przyjmowania uchodźców.

Mamy obowiązek bycia dobrymi ludźmi, właśnie my Polacy, szczególnie my, bo wiemy sami, jak to jest być Uchodźcami - stwierdził.

Misiło złożył nawet deklarację, że sam przyjmie rodzinę uchodźców – oczywiście pod „jednym warunkiem”:

Jeśli wystartuje w wyborach na prezydenta Szczecina i jeśli je wygram, to sprowadzę przynajmniej dwie rodziny Uchodźców do naszego miasta, i jedną z nich zaproszę do siebie – zapewniał.

W czasie dyskusji na antenie TVP Info poseł Nowoczesnej został zapytany, dlaczego nie spełni swojej obietnicy teraz. Polityk pokrętnie tłumaczył, że nie pozwala mu na to… jego ciężka praca i to, że dużo podróżuje. Misiło oczywiście obiecał, że jeżeli względy „logistyczno-finansowe” mu pozwolą, to uchodźców przyjmie.

Warto przeczytać: Poseł Kukiz`15 dosadnie o Ryszardzie Petru i politykach Nowoczesnej. Określił ich zachowanie jednym słowem [WIDEO]

Podziel się