Szukaj

Polski wokalista przeżył chwile grozy. W jego samochód niespodziewanie uderzył piorun [wideo]

08-08-2018 16:27
Piorun uderzył w samochód Wiśniewskiego Fot. Michał Wiśniewski / Facebook.com
Podziel się

Od dłuższego czasu Michał Wiśniewski nie może narzekać na brak zmartwień. Wciąż zmaga się bowiem z różnymi problemami osobistymi. Niestety jak się okazuje, popularny wokalista wciąż nie wyczerpał limitu pecha. Gdy jakiś czas temu wracał z wakacji, w jego samochód uderzył piorun. Całe to zdarzenie zostało uwiecznione na kamerze umieszczonej wewnątrz pojazdu.

Michał Wiśniewski wracał samochodem do Warszawy z wakacji, które spędzał na Mazurach. Za autem wokalisty jechali członkowie jego rodziny. Po drodze natrafili na nawałnicę, która mogła doprowadzić do tragedii.

Jak widzimy na nagraniu, w pewnym momencie w samochód wokalisty uderza piorun, co potwierdzają charakterystyczne dla tego zjawiska błysk i odgłos.

Muzyk potwierdził, że udało mu się z całego zdarzenia wyjść bez szwanku. Jak przyznał, znacznie bardziej ucierpiał jego samochód, w którym teraz będzie musiał wymienić całą elektronikę.

Koniecznie przeczytaj: Internauci przypominają kultowe nagranie. Michał Szczerba 1 września „świętuje” napad Niemiec na Polskę [wideo]

Czytaj też: Drastyczne nagranie. Samochód został zmiażdżony przez pociąg. Kierowca zignorował opuszczone zapory [wideo]

 

Warto przeczytać: Dramatyczne nagranie. Śmierć turystów to nie był wypadek tylko zamach ISIS. Samochód celowo wjechał w ludzi [wideo]

Podziel się