Szukaj

Pijana Niemka zaatakowała polską policjantkę

09-07-2017 16:17
Policja Fot. Damianwiszowaty 12 / wikipedia / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Do zdarzenia doszło podczas kontroli drogowej. Kobieta, która z pięściami rzuciła się na funkcjonariuszkę, miała w wydychanym powietrzu aż 2,2 promila alkoholu.

Podczas rutynowej kontroli drogowej, do której szczecińscy policjanci na trasie do Świnoujścia zatrzymali dwa samochody osobowe, nagle w stojące pojazdy wjechał kolejny.

Zza kierownicy wysiadła kobieta, jak się okazało – Niemka. Kiedy policjanci ruszyli w jej stronę, zaczęła zachowywać się agresywnie. Popychała i szarpała funkcjonariuszkę rzuciła się nawet na nią z pięściami.

Drugi policjant interweniował. Niemka została zakuta w kajdanki i odwieziona do aresztu. Okazało się, że ma we krwi aż 2,2 promila alkoholu.

Koniecznie przeczytaj: Niemka zachwycona Polską: „Jesteście dla nas wzorem” [WIDEO]

Czytaj też: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Mundurowi podjęli interwencję wobec agresorki, ta jednak nie reagowała na polecenia policjantów, a swoją agresję skierowała na interweniującą funkcjonariuszkę. Zaczęła szarpać policjantkę, a nawet uderzać pięściami. 41-latka została zatrzymana, badanie wykazało ponad 2,20 promila alkoholu w jej organizmie – potwierdza Mirosława Rudzińska ze szczecińskiej policji.

Sąd zajął się sprawą w trybie przyspieszonym. Niemka została skazana na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Musi też wypłaci 1000 złotych rekompensaty pobitej policjantce.

Warto przeczytać: Policja krwawo spacyfikowała antyislamistyczną demonstrację

Podziel się