Szukaj

Pierwsze nagranie z premier Beatą Szydło po wypadku [WIDEO]

13-02-2017 21:38
Pierwsze nagranie z premier Beatą Szydło po wypadku Fot. Kancelaria Premiera / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kancelaria Premiera opublikowała dzisiaj wieczorem nagranie, na którym możemy zobaczyć Beatę Szydło pierwszy raz od momentu wypadku. Szefowa rządu odwiedza rannego funkcjonariusza BOR.

Po wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem w Oświęcimiu premier po przejściu wstępnych badań w miejscowym szpitalu została przetransportowana do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Rzecznik rządu Rafał Bochenek poinformował, że przez najbliższe kilka dni Beata Szydło pozostanie w szpitalu na obserwacji.

Obrażenia odniesione przez premier Beatę Szydło, w efekcie wypadku komunikacyjnego w dniu 10 lutego 2017 roku, nie wymagały podejmowania działań wykraczających poza standardowe procedury, stosowane w przypadku uczestników zdarzeń drogowych. Nie wymagały więc interwencji chirurgicznej, ani żadnych innych zabiegów inwazyjnych - mówił Bochenek, który odczytał oficjalny komunikat zespołu medycznego WIM, pod którego opieką znajduje się obecnie premier.

Koniecznie przeczytaj: Kolizja kolumny rządowej z Beatą Szydło w Oświęcimiu. Premier została przewieziona do szpitala

Czytaj też: Dziennikarz o złośliwościach posłów PO po wypadku Beaty Szydło. „Kim są patałachy?” [WIDEO]

Na nagraniu Beata Szydło idzie szpitalnym korytarzem i odwiedza funkcjonariusza BOR, który został ciężej ranny w wypadku.

Widzimy, że premier porusza się samodzielnie, nie ma kul czy kołnierza ortopedycznego, nie są też zauważalne jakieś urazy czy złamania, więc wygląda na to, że Beata Szydło zgodnie z zapewnianiami przedstawicieli rządu i lekarzy nie doznała w czasie wypadku poważnych obrażeń.

Warto przeczytać: Beata Szydło opuściła szpital i spotkała się z dziennikarzami [WIDEO]

Podziel się