Szukaj

Nie chcą odpuścić śledztwa ws. śmierci Magdaleny Żuk. Jest nowa petycja skierowana do Zbigniewa Ziobry

11-08-2017 12:16
Magdalena Żuk Fot. Magdalena Żuk / Facebook
Podziel się

Agencja detektywistyczna „Lampart”, która niemal od początku zajmuje się wyjaśnianiem okoliczności śmierci Magdaleny Żuk, skierowała petycję do ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry.

Petycja przygotowana przez prawników biura detektywistycznego zawiera prośbę o objęcie przez Zbigniewa Ziobrę zwierzchnictwa nad trzema śledztwami - ws. Magdaleny Żuk, ws. tragicznej śmierci modelki Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu i ws. zaginięcia pochodzącej z Gdańska Iwony Wieczorek. O powiązaniach sprawy Magdaleny Żuk i Karoliny Kaczorowskiej pisaliśmy m.in. tutaj: Magdalena Żuk nie była pierwsza? Karolina, która zginęła w niemal identyczny sposób znała te same osoby [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Prokuratura przedłuża o trzy miesiące śledztwo dotyczące zabójstwa Magdaleny Żuk

Czytaj też: Po gwałcie Polki w Rimini włoska polityk nie wytrzymała. Swoją wypowiedzią wywołała prawdziwą burzę

W petycji czytamy:

Szanowny Panie Ministrze,

My, niżej podpisani, jako Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o objęcie przez Pana osobistym nadzorem zwierzchnim i merytorycznym wszelkich czynności prowadzonych w ramach śledztwa:

1. dotyczącego niejasnych okoliczności śmierci Magdaleny Ż. na terenie Egiptu,

2. dotyczącego niejasnych okoliczności śmierci Karoliny K. na terenie Karpacza,

3. dotyczącego niejasnych okoliczności zaginięcia Iwony W. na terenie Gdańska.

Jako uzasadnienie dla objęcia osobistym nadzorem przez ministra ministra sprawiedliwości tych trzech spraw, biuro wymienia zapewnienie „dodatkowego poziom kontroli rzetelności” oraz „determinację organów ścigania w procesowaniu materiałów dowodowych i poszlakowych”.

Biuro „Lampart”, zamieszczając na Facebooku treść petycji, poinformowało także, że ich prawnicy na życzenie internautów wykonali korektę petycji skierowanej wcześniej do Prezydenta RP.

Przypomnijmy, że sprawę zabójstwa Magdaleny Żuk prowadzi Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze, która poinformowała ostatnio, że śledztwo zostanie przedłużone o kolejne trzy miesiące. Więcej tutaj: Prokuratura przedłuża o trzy miesiące śledztwo dotyczące zabójstwa Magdaleny Żuk.

Warto przeczytać: Czołg rozjechał samochód pułapkę. Chwilę później nastąpiła ogromna eksplozja [WIDEO]

Podziel się