Szukaj

Petru zdruzgotany. Kuchciński zapowiedział głosowanie w Sejmie 13 grudnia dokładnie, w tej samej godzinie, w której rozpoczyna się marsz opozycji [WIDEO]

09-12-2016 19:54
Ryszard Petru, Ryszard Petru, listopad 2015 Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

13 grudnia w Warszawie na godzinę 17.00 zapowiedziano marsz opozycji, którego organizatorem jest Komitet Obrony Demokracji. Okazuje się, że w tym czasie Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zapowiedział głosowania w parlamencie. Informację wyjątkowo smutnym głosem przekazał na piątkowym briefingu w Sejmie Ryszard Petru.

Jeżeli chodzi o marsz to marszałek Sejmu Marek Kuchciński zorganizował głosowania dokładnie w tej samej godzinie, w której ma się on odbywać. Taka przypadkowa godzina 17. W związku z tym Nowoczesna będzie uczestniczyć w tym marszu, a ja będzie uczestniczył w zależności od możliwości podzielenia obowiązków posła i maszerującego – powiedział dzisiaj w Sejmie lider Nowoczesnej, który przekazując powyższą informację, wydawał się być naprawdę przybity tym, że Kuchciński zepsuł mu plan dnia.

Koniecznie przeczytaj: Błaszczak podaje frekwencję marszu KOD z 13 grudnia

Czytaj też: Nowoczesny patriota Petru zachwycony widokiem „biało-czerwonych, europejskich flag” na marszu KOD-u

Warto przypomnieć, że 13 grudnia, czyli w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, ma odbyć się w Parlamencie Europejskim „debata o Polsce”. Według informacji radia RMF FM, inicjatorami dyskusji na temat praworządności w naszym kraju byli Ryszard Petru i wspierający go europejscy liberałowie (ALDE). Prawdopodobnie miało to na celu wypromowanie poza granicami kraju marszu opozycji, który walczy o „demokrację” z „autorytarnym” rządem PiS.

Warto przeczytać: Szokująca wypowiedź zwolenniczki KOD-u. „Biorą te 500+, rodzą te dzieci, a potem o ścianę je rozbijają” [WIDEO]

Podziel się