Szukaj

Petru chciał uderzyć w polityków PiS. Zamiast tego… zafundował im darmową kampanię wyborczą [FOTO]

07-08-2017 15:33
Ryszard Petru, lider Nowoczesnej Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Nowoczesna nadal ostro atakuje partię rządzącą za próbę przeprowadzenia reformy sądownictwa. Ryszard Petru pochwalił się ostatnią akcją jego partii, która miała na celu zdyskredytować polityków PiS. Jednak osiągnięty efekt okazał się być zupełnie odwrotny od zamierzonego.

Ugrupowanie Ryszarda Petru postanowiło zapłacić za zawieszenie banerów, na których pokazano twarze trzech polityków Prawa i Sprawiedliwości. Zdjęcia Bartłomieja Wróblewskiego, Tadeusza Dziuby i Szymona Sękowskiego vel Sęka opatrzono podpisami: „Głosowali za zmianą o Sądzie Najwyższym. Posłowie PiS z Poznania – będziemy pamiętać!”.

Internauci od razu wyśmiali akcję Nowoczesnej. Zauważyli, że partia, która od niemal samego początku istnienia boryka się z problemami finansowymi ufundowała kampanię polityków tak nielubianego obozu rządzącego. Banery, na których widać wizerunki mało rozpoznawanych posłów, z informacją, że głosowali za zmianą ustawy o SN, raczej im nie zaszkodzą, wręcz przeciwnie.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru nagrał film z okazji Powstania Warszawskiego i zaliczył wpadkę [WIDEO]

Czytaj też: Nieprawdopodobna seria w wykonaniu Ryszarda Petru. Wpadka za wpadką. „Strzał z kolana” i inne [WIDEO]

Co więcej, Ryszard Petru zaliczył kolejną wpadkę, chwaląc się całą akcją – napisał bowiem na Twitterze, że politycy głosowali nie za zmianą ustawy o SN, ale za jego… likwidacją, co szybko wychwycili internauci.

Warto przeczytać: Petru przemawiał, ale to mężczyzna stojący za nim stał się bohaterem nagrania. „Jego mina mówiła wszystko” [WIDEO]

Podziel się