Szukaj

No i stało się. Ryszard Petru zabrał głos w sprawie aborcji. To musiało się tak skończyć: „Młoda dziewczyna zachodzi w ciążę...” [WIDEO]

11-01-2018 17:33
Ryszard Petru o usuwaniu aborcji Fot. Łukasz Brzezicki‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Były lider Nowoczesnej mimo odsunięcia go od przewodnictwa w partii nie rezygnuje z wypowiedzi medialnych i zabiera głos praktycznie w każdej sprawie. Tym razem Ryszard Petru skomentował wczorajsze odrzucenie w Sejmie proaborcyjnego projektu „Ratujmy Kobiety 2017”.

We wczorajszym głosowaniu ws. proponowanych przez środowiska feministyczne zmian w prawie dotyczących legalizacji „aborcji na życzenie” i edukacji seksualnej w szkołach nie wzięło udziału 10 posłów Nowoczesnej. Między innymi dzięki temu projekt „Ratujmy Kobiety 2017” upadł i nie przeszedł do dalszych prac w Sejmie.

W związku z tym postanowił wypowiedzieć się były szef Nowoczesnej Ryszard Petru, który chciał podkreślić, że jest zwolennikiem większego dostępu do aborcji. Jak można było się tego spodziewać, nie obyło się bez wpadki. Do wypowiedzi o „chłopcach chodzących do ginekologa” i „zabiegu wykonywania ciąży” dołączyła kolejna złota myśl polityka w tym temacie.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru tworzy własny projekt polityczny. Internauci zachwyceni. #Plan Petru hitem w sieci [FOTO+WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Petru zdradził, jak załatwiał pieniądze dla Nowoczesnej: „Dzwoniłem do różnych ludzi z prośbą o wpłatę 1 tys. czy 5 tys. zł i jakoś się udawało”

Młoda dziewczyna zachodzi w ciążę, jest wyrzucana z domu i co? Ona tę aborcję i tak usunie – tym razem wypalił Petru, który rozmawiał w Sejmie z mediami.

Nagranie poniżej:

Co ciekawe, to nie pierwsza taka wypowiedź polityka:

Warto przeczytać: Nowoczesna jest kompletnie spłukana? Lubnauer przyznaje: „Ryszard Petru zostawił pustą kasę”. Bezcenna riposta Mazurka [WIDEO]

Podziel się