Szukaj

Były lider Nowoczesnej nie zawodzi. Ryszard Petru podczas swojej wypowiedzi dla mediów przez moment był... kobietą [WIDEO]

04-01-2018 13:56
Wpadka Ryszarda Petru Fot. daguuniaa / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Były lider Nowoczesnej Ryszard Petru od dłuższego już czasu mierzy się z coraz to poważniejszymi problemami. Jeszcze niedawno przewodniczył założonej przez siebie partii, a teraz nawet nie został wybrany do zasiadania w jej ścisłym zarządzie. To przykre dla siebie zdarzenie skomentował na antenie TVP Info. Tradycyjnie już, nie obyło się bez kolejnej komicznej wpadki.

Podczas swojej wypowiedzi na temat niedawnego posiedzenia zarządu Nowoczesnej, wyraźnie rozkojarzony Ryszard Petru po raz kolejny się przejęzyczył i na moment zmienił własną płeć. Początkowo polityk jednoznacznie stwierdził, że nigdy nie było jego ambicją, by piastować stanowisko wiceprzewodniczącego partii, jednak gdy kończył zdanie zamiast użyć słowa „zakładałem”, przypadkowo wypowiedział wyraz „zakładałam”:

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru zdradził, jak załatwiał pieniądze dla Nowoczesnej: „Dzwoniłem do różnych ludzi z prośbą o wpłatę 1 tys. czy 5 tys. zł i jakoś się udawało”

Czytaj też: Komiczna sytuacja na konferencji Nowoczesnej. Petru chciał pokazać swoją dominację? Wymowne miny Lubnauer i Gasiuk-Pihowicz [WIDEO]

Przyjmowaliśmy wewnętrzne uchwały, takie organizacyjne, nic przełomowego na zarządzie się nie wydarzyło. Ja nigdy nie aspirowałem do stanowiska wiceprzewodniczącego partii, którą zakładałam. 

Były szef Nowoczesnej to wciąż niekwestionowany lider wśród polityków w ilości popełnianych wpadek. Jak widać Ryszard Petru, pozostaje nadal w swojej „wysokiej formie”, mimo iż w mediach pojawia się znacznie rzadziej niż kiedyś. W jego wypowiedziach nie brakuje zabawnych przejęzyczeń i sformułowań, którymi polityk wciąż bawi obserwujących polską scenę polityczną komentatorów.

 Poniżej nagranie z komiczną wpadką Ryszarda Petru.

Warto przeczytać: Ryszard Petru tworzy własny projekt polityczny. Internauci zachwyceni. #Plan Petru hitem w sieci [FOTO+WIDEO]

Podziel się