Szukaj

Ryszard Petru zasnął w czasie przemówienia Grzegorza Schetyny? [FOTO]

07-04-2017 16:25
Ryszard Petru w czasie przemówienia Grzegorz Schetyny Fot. Dominik Tarczyński / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Sejm odrzucił dzisiaj wniosek Platformy Obywatelskiej o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. Wynik głosowania był dla wszystkich przewidywalny, dlatego zdecydowanie więcej emocji wzbudzała sama debata, która je poprzedzała, a także zachowanie poszczególnych polityków.

Przypomnijmy, o odwołanie aktualnego rządu Prawa i Sprawiedliwości wnioskowała Platforma Obywatelska, która jako kandydata na nowego premiera wskazała Grzegorza Schetynę. Szef PO wystąpił dzisiaj w Sejmie, ostro krytykując partię rządzącą. Jak się okazuje, jego długie przemówienie nie zostało docenione przez lidera Nowoczesnej.

Poseł PiS Dominik Tarczyński umieścił na Twitterze fotografię, na której Ryszard Petru w czasie przemówienia PO wygląda jakby... przysypiał.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru obraził się na posła w Sejmie. „Nie jesteśmy na Ty…” [WIDEO]

Czytaj też: Ryszard Petru przekonywał o korzyściach z przyjęcia euro. Robert Winnicki wykazał, w czyim interesie tak naprawdę działa szef Nowoczesnej [WIDEO]

To jedno zdjęcie opisuje wystąpienie Schetyny lepiej niż 1000 słów… – napisał polityk partii rządzącej.

Oczywiście fotografia błyskawicznie obiegła media społecznościowe i jest chętnie udostępniana oraz komentowana przez internautów.

Warto przeczytać: PO podstępem chce obalić rząd? „Majstrujecie coś przy zamkach”? [WIDEO]

Podziel się