Szukaj

To musiało się kiedyś stać. Ryszard Petru wypowiedział się na temat memów ze swoim udziałem. Swoją oceną rozbawił internautów do łez [wideo+foto]

28-03-2018 14:50
Ryszard Petru w RMF FM Fot. Fakty RMF FM / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Były lider Nowoczesnej podczas porannej rozmowy na antenie radia RMF FM wypowiedział się na temat obecnych przygotowań partii do wyborów samorządowych. W trakcie wywiadu wyjaśnił, również, jak buduje swój kapitał polityczny. Jego wypowiedź nie pozostała bez odpowiedzi internautów.

W pewnym momencie rozmowy Ryszard Petru pokusił się o nieco zaskakujące stwierdzenie: 

Każda osoba, która była na spotkaniu ze mną w Polsce widzi, że mówię wyłącznie konstruktywnie. W ogóle nie poruszam wątków wewnętrznych, dlatego że to Polaków nie interesuje.

Nieco później prowadzący rozmowę Robert Mazurek powiedział:

Pan się nie obraża, z Panem nie tyle się nie zgadzają i krytykują z Pana się śmieją. (...) Ogląda Pan te memy?

Koniecznie przeczytaj: Zabawna wypowiedź w porannym programie RMF FM. Włodzimierz Czarzasty żartobliwie porównał Ryszarda Petru do... pewnego ptaka [wideo]

Czytaj też: Ryszard Petru i wyższy poziom matematyki. Były lider Nowoczesnej wyjaśnia, dlaczego opozycja przegrywa głosowania w Sejmie [wideo]

Na to pytanie Ryszard Petru niespodziewanie odpowiedział:

Lubię swoje memy. Im więcej memów tym lepiej. Uważam, że nie ma nic gorszego niż brak memów. (...) Najgorzej to w polityce nie budzić emocji.

Na te słowa niemal od razu zareagował prowadzący rozmowę dziennikarz, który odparł:

To już pan wszedł na pierwszy stopień drabiny do sukcesu, bo pan budzi emocje. To teraz trzeba zrobić tak, by pana pokochali. 

Poniżej nagranie:

Ten poranny wywiad Ryszarda Petru skomentowali również internauci:

 

Warto przeczytać: Takie rzeczy tylko w Nowoczesnej. Po przegranych wyborach na szefa partii Ryszard Petru nie miał litości. „Pracownicy biura musieli siedzieć na kartonach”

Podziel się