Szukaj

Petru masakruje Schetynę i przy okazji… siebie samego. Genialne 2-sekundowe podsumowanie [WIDEO]

13-01-2017 09:52
Ryszard Petru, Nowoczesna Fot. TVP / YouTube / screen
Podziel się

Platforma Obywatelska zakończyła w czwartek okupację Sejmu, co przez większość obserwatorów zostało uznane za kapitulację. Partia Grzegorza Schetyny nic nie ugrała na swoim proteście, co chętnie komentował i wyśmiewał m.in. Ryszard Petru, zapominając, że jeszcze niedawno sam okupował Sejm i również takie działanie nic nie dało jego partii.

Powiedział, że wejdzie na trybunę. No to wlazł i zlazł – w swoim stylu Ryszard Petru podsumował decyzję Grzegorza Schetyny o okupacji mównicy na sali plenarnej, która zakończyła się równie szybko, jak się rozpoczęła.

Oczywiście krytykując szefa konkurencyjnej partii opozycyjnej, lider Nowoczesnej zapomniał dodać, że również posłowie z jego ugrupowania okupowali Sejm, również z mizernymi efektami.

2-sekundowe nagranie zawierające tą wypowiedź poniżej:

Koniecznie przeczytaj: Coraz ciekawiej. Petru pojechał do Portugalii, a Schetyna w tym czasie śmigał na nartach w Austrii?

Czytaj też: Oświadczenie Ryszarda Petru z Sejmu. „Dramatyzm” sytuacji popsuł jeden element [WIDEO]

Tutaj z kolei dłuższy fragment:

Poniżej inna wypowiedź Ryszarda Petru. Lider Nowoczesnej również tutaj krytykuje decyzje Grzegorza Schetyny, pogrążając jednocześnie samego siebie.

Warto przeczytać: Grzegorz Schetyna poza anteną o „młodych wilkach, którym stępiono kły” [WIDEO]

Podziel się